Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki szerint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki szerint neki sosem lesz barátja, partnere, és nem kell senkinek?

Figyelt kérdés
Fiúk között sok ilyen van, de most a lányok véleménye érdekel. Miért gondolja így aki így gondolja? Privátban is jöhet a válasz, ha nem szeretnétek mindenkivel megosztani.

2020. márc. 29. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Érdekel
2020. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Mert olyan a szemèlyiségem. Nem lehet sokáig elviselni.

Nem tudok idomulni.

Nem hinném, hogy bárki is igazán tudna szeretni.

Vannak nálam jobbak, szebbek, fiatalabbak.


Hirtelen kb ennyi.

2020. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Én. Sokat próbálkoztam, de sose lett igazi, mély, hosszú kapcsolat. Sok mindent nem tudok elviselni. Alkalmazkodni tudok, de megalkudni nem.
2020. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Vágyom arra, hogy legyen, de ha lenne, "nem tudnék mit kezdeni vele". Megismerni, megbízni, teljesen kitárulkozni, aztán ne adj isten elveszíteni. A sebek miatti félelem nem az egyetlen indok. Hosszútávú, közeli kapcsolatokban sosem voltam túl jó. Plusz, nem szeretem magam, így nem várhatom el, hogy egy idegen megtegye, ahogy azt sem, hogy egy bizonytalan emberre, aki bármikor beparázhat, időt fecséreljen rövidebb-hosszabb ideig. Ha már összejöttünk, nem lenne gond, de még előtte lehet...A bizalom törékeny, a nem feltétlen romantikus kapcsolatok sem acélosak. Nekem meg elegem van a megszavazott bizalomból, szeretetből, ami aztán elhalványul, aztán már közömbösek vagyunk egymásnak.


18/l

2020. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
30 éves vagyok. 18 éves koromig nem volt barátom. Ha tetszettem is valakinek, nem mertem közeledni, féltem, hogy nem fogok neki tetszeni, ha jobban megismer. Nem tetszettem magamnak. Aztán jött az egyetem, új környezet, új emberek. Szemüveg helyett kontaktlencsém lett és kicsivel több önbizalmam. Ezt észrevették mások is. Olyan fiúk álltak szóba velem, akikről nem is hittem. Jártam több emberkével is, de nagyon komoly egyik sem lett. Még talán mindig nem tudtam megbízni senkiben. Aztán pár éve jött valaki aki kinyitott és azóta is együtt vagyunk. Szóval van remény, h. mindenki megtalálja a társát.
2020. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya vagyok, buta, idegesítő és nem tudom kifejezni az érzelmeimet.

Egyszóval a tökéletes csomag, nem értem miért nem kellek senkinek.

19/L

2020. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Nekem kellesz
2020. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: Köszönöm, kedves kék alapon fehér, felfelé mutató nyíl. Megváltoztattad az életemet. A nap kisütött, hogy végre kellek valakinek.
2020. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!