Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm belevan betegedve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm belevan betegedve egy énekesbe. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
5 hónapja járok a barátnőmmel szeretjük egymást nagyon. Mindig tudtam hogy van 1 énekes akitől állandóan hallgat zenéket és nagy rajongója. Viszont az utóbbi 1 hétbe eléggé elkezdett idegesíteni állandóan nézegeti annak a férfi énekesnek a képeit (egyébként amerikai az énekes) instagramon bevan neki követve vagy 20 fan oldal az énekesről minden képet lement külön van 1 pólója amin azaz énekes képe van azon kívül telefon tokja is olyan sőt a háttere is! És még rajzokat is csinált róla. Teljesen ugy viselkedik mintha nem létezne más csak ő beszéltem vele és amikor 14 éves volt akkor mondta hogy róla álmodott, tetszett neki de már csak ugy szereti mint énekest mert semmi esélye hogy osszejojjenek. Ez engem nagyon zavar hogy tudom hogy a barátnőm fejébe állandóan 1 másik férfi jár. Beszeltem vele errol hogy zavar de mindig annyit mond hogy ő csak 1 énekes akiért rajong utána eltereli a témát. Most mit csináljak ezzel az egésszel? Ő 16 éves én 17.

2020. ápr. 4. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rá. Bele fog unni x idő után. Nem érdemes ez miatt tönkretenni a kapcsolatotokat. Én is voltam halálosan szerelmes egy énekesbe, de aztán átment. Rajta is átfog. 17/L.
2020. ápr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dee ez már 12 éves kora ota ezvan mert mesélte. Eléggé félek hogy nem fog belőle kinőni eléggé zavar.
2020. ápr. 4. 23:29
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Esetleg elmondanád, hogy ki az az énekes? Mostmár pont kíváncsi vagyok.
2020. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most ez lényegtelen. Egy random amerikai énekes akikért altalaba tinik rajonganak
2020. ápr. 4. 23:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Harry Styles. XD

Nem tudsz mást tenni mint beszélni vele de ez már pipa, a másik a szakítás ha ennyire zavar vagy a türelem ez a te döntésed.

2020. ápr. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is le fog nála csengeni ez a dolog. Tipikus tini "szerelem". Ezen kb mindenki átesik, csak mindenki máshogyan kezeli. Hidd el, nemsokára elfog ez nála múlni.

Én egyébként Shawn Mendesre tippelnék :)

2020. ápr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az itt a probléma hogy több éve tart ez a nagy rajongása
2020. ápr. 5. 00:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez már nem rajongás, hanem megszállottság. Én Fiú vagyok, 23 éves, és ha ciki, ha nem én Ariana Grande-t szeretem.Nem nézegetem folyton aképeit, rajongói oldalak szintén kilőve..csak ahivatalos A.G. oldalt követem. Sosem álmodoztam arról, hogy mi együtt leszünk, meg ilyen butaságok :D Majd kinövi sztem is.

Viszont én már taliztam Ariana Grande-vel vip szektorban (hala a cégemnek) beszélgettünk sokat, viccelődtünk, csináltunk fotó, de eszem ágába nem volt meghívni vacsorázni vagy ilyesmi :D

Selena Gomez is forgatott bp-n vele is taliztam, szinten dumcsi foto de ennyi. :D Szóval ne láss többet..téged szeret köztük úgy sem lehet semmi :D

2020. ápr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinövi. Amikor 13 éves voltam nem is tudtam elképzelni a kiszemelt énekesemnek más feleséget, csak magam. Azóta már a szóló lemezeit is alig hallgatom. 😅 egyszer minden elmúlik. Emiatt ne veszekedjetek. Ha csak ez zavar, attól még nagyon boldogok lehettek :) kitartás :)
2020. ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!