Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Mennyi pénzbe" kerül egy lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Mennyi pénzbe" kerül egy lány?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki félreértené nem a prostituáltakról beszélek.


21 éves vagyok és az eddigi "utazásaim" során tett látogatásaimban a lányok környezeteiben azt tapasztaltam, hogy minden lánynál van egy szint, amit az aktuálisan hozzá közelitő férfihez mérnek. Ez a szint tükrözi egyben az öltözködést, az egzisztenciát, a kocsit, az egyes elektronikus eszközöket (telefon), házat és még sorolhatnám. Nah most, ha ezt a bizonyos szintet eléri az adott fiú, akkor következik a jóval minőségtelenebb, nivótlanabb, sokkal mostohább "belső szint" mérés, aminek kb mindenki meg tud felelni, feltéve ha nem pszichopata vagy elmebeteg.


A konkrét kérdésem ezzel kapcsolatosan az lenne ,hogy egy viszonylag átlagos lánynál az a szint, ami a felszint méri, az miben merül ki? Itt pl arra gondolok, hogy milyen anyagi háttér-el ajánlott rendelkezni, mi a legrosszabb autó, amibe már hajlandóak mellénk beszállni, illetve a fentebb felsorolt paramétereknek mi a legalsóbb megfelelője egy átlagos lányhoz viszonyitva?


A válaszokat előre is köszönöm!



2020. ápr. 6. 07:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

lakás: legalább 50 négyzetméter

autó: legalább 136 lóerő, és nem öregebb 12 évnél

havi nettó: legalább 250 ezer Ft.

Bővebben itt:

[link]

2020. ápr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én is valami hasonlóban gondolkoztam, viszont a link az sajnos nem jó.
2020. ápr. 6. 08:03
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy felnőtt embernél még oké, hogy elvárt a külön élés stb. De 21 évesen WTF? Mi kb. ennyi idősen jöttünk össze a párommal, a kis diákmelójából fizette egyetemen a költségeit, bejárós volt, tehát otthon lakott, nem volt semmi kocsija stb. És ez ebben a korban természetes is volt, több száz ismerősöm volt, senkinek nem volt semmije. Majd 5 év múlva tedd fel újra a kérdést, de ne itt az átlag lányoknak, hanem vmi sugardaddy kerestetik oldalon, talán ott vannak ilyen elvárások
2020. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ember, még egy hollywoodi filmrendező sem keres annyit, hogy saját házat tudjon venni, általában 150-250 ezer dollárt kapnak egy 3 éves melóért.

Pedig ők világhirü emberek, te meg 21 évesen mit feszülsz ezen a témán?


A nyugati társadalomban a lakosság 80-85%-ának nincs saját otthona, csak bérel helyeket.

Ne feszengj már ezen, ez kinos.


Tisztességes melóból meg nem lehet meggazdagodni, de az életnek nem is az a célja.

Normális ember nem ezt nézi, úgyhogy keress normális lányokat.

2020. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
30 múltam, voltak komoly, laza, szex, alkalmi, stb kapcsolataim bőven. Saját budapesti lakásom van, jól keresek. Utaztam csajokkal a világ mindenféle szegletébe. De sosem fizettem lányoknak semmi komolyat (értsd komoly ékszer, repjegy, stb). Mindig kompetens, önfenntartó lányok voltak az életemben. Ha épp 10 évvel fiatalabb volt, akkor olcsóbb helyre mentünk, vagy ritkábban. Amikor csóró egyetemista voltam, akkor csak városi sétákra. Autóm sosem volt. Ne aggódj ezen.
2020. ápr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Jezusom

Azért 21 évesen ezen egyáltalán nem kellene görcsölni


És egy normális lány/nő szerintem egyáltalán nem ezt nézi, még később se

Igen, van egy bizonyos “szint” mindenkinél, de inkább legyen mondjuk tiszta egy 30 nm2-es lakás, mint hogy egy 3x akkora legyen full kupis

És szerintem teljesen érthető, ha egy egyedülálló férfi nem egy 100 nm2-es házban él

És 21 évesen aki azt “várja el”, hogy külön élj, min. 250e Ft nettó fizetéssel és min. 1 autóval, az nem látja reálisan a dolgokat

Azért ennyi idősen ha tovább tanultál jó eséllyel még nincs diplomád

De ha van is, nem nagyon tudtál még elhelyezkedni vagy max a “létra legalsó szintjén” (ami nem baj, nem azért mondom, ez a normális)

2020. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Én azt vettem észe, hogy a nagy többségnél, nem a kocdi meg a ház számít, hanem inkább a munkahely és a főiskola, egyetem! Lehet rosszul gondolom, de többségben ezt tapasztaltam! Én ezért nem látom értelmét az egésznek! Dobjam ki a pénzem felesleges hülyeségekre aztán meg majd üljek 50 évesen egy albérletbe, mert elég sok ilyen embert ismrek! Inkább gűjtögetek és újjítom fel a házam amit örököltem és ha jön madj valaki aki megbecsüli amit kap, akkor megosztom vele! Nézd én nem akartam tanulni, egyetlen dolgot tudtam elképzelni kiskoromtól, hogy katona legek! Itt is számít persze a papír, de ezen a szinten szerintem felesleges, legalább is nekem! Nem teljesen mind1, hogy 1200000 vagy 1270000 kapok azért mert beszélek angolul! Me vannak arra is az emberek akik tudnak angulul vagy arabul nekem nem ez a feladatom! Viszont szerintem meg lehet állpítani, hogy valaki szeretne egy adatt szintet az életében elérni és abból nem lejebb adni, de ő is dolgozik érte és elvárja a párjától is! Vagy a sarki kisboldban dolgozó kiscsaj akin van egy kg vakolat meg egy jó alak, azért el várja, hogy jó autóval furikázzák, meg minden nap kapjon egy új táskát vagy cipőt! Na az utóbii nekem nem is kellett is nem is fog, akkor inkább veszek cementet meg sódert!
2020. ápr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
21 évesen még nem számít :)
2020. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
21 évesen már azt hiszed megfejtetted a nőket? Képes vagy általánosítani, hogy minden nő egyforma? Elárulok egy titkot. Amelyik nő a külsőségekre (külső, kocsi, pénz...) megy, az olyan is. Azért mert csak ribikkel hozott össze eddig a sors, nem azt jelenti, hogy minden nő ilyen. 21 vagy, ne csinálj viccet magadból. 27N
2020. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3.651.487 HUF+ÁFA.
2020. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!