Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan tini lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan tini lányok akiknek az idősebb férfiak tetszenek?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?

2020. ápr. 10. 15:32
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
19%
Vannak! 😉 (egy idősebb férfi)
2020. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
80%

Nekem tetszenek, de nem tudnam megmondani hogy miert. Nem a kort nezem, a szemelyiseget.


16l

2020. ápr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
91%
Azért azt is jó lenne tudni, mennyivel idősebb, mert nem hinném, hogy egy hatvanas férfi annyi tininek bejönne, mint egy 25 éves.
2020. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim válasza:
80%

Nekem tetszik.🤔 Sőt, kifejezetten tetszik, de az idősebb alatt maximum 10 év különbséget értek.

Igazából az jön be hogy sokkal tapasztaltabb és egyfajta enyhe "alárendeltség" érzésem van jó értelemben.

2020. ápr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
78%

Szia

Nekem mindig is az idősebb pasik jöttek be.

Miért:Mert sokkal kedvesebbek voltak velem mint a velem egykorú fiatalok,ránéztem a korosztályomra és szó szerint hánytam az össze fiútól mert nagyon páwásak voltak,tapasztaltabbak voltak,és mellettük valahogy úgy érezném hogy tényleg nő vagyok

pl 13 évesen egy 16 évessel jártam(nem volt elmebeteg csak a vele egykorú lányok nem tetszettek neki és nem feküdtem le vele)

2020. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim válasza:
79%
19 éves vagyok és nekem is nagyon vonzóak az idősebb férfiak. De hogy miért, azt nem tudnám megfogalmazni.
2020. ápr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim válasza:
77%

Nekem lazán bejönnek a nálam 10-15 évvel idősebb pasik (20 vagyok)

Sokkal érettebbek, mint a korombeli srácok, és nekem szükségem van arra, hogy valaki mellettem tényleg egy értelmes, erős, tapasztalt férfi legyen, mint egy éretlen hülyegyerek.

Előttem megfogalmazták teljesen jól, eddig nem is gondoltam erre így, de tényleg egy "enyhe "alárendeltség" érzésem van jó értelemben."

Persze ha a korombeli fiúkban is meg van az, amit keresek akkor semmi gond, csak általában nincs.

Na meg azzal nem tudok mit csinálni, hogy külsőleg is jobban bejönnek.

2020. ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem csak ilyenek vannak.😉
2020. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
70%

Persze hogy vannak, bár én nem igazán találkoztam a környezetemben ilyesmivel.

Nekem úgy 30-ig férnek bele a srácok, több már nagyon sok lenne, nem passzolnánk belsőleg se, és nem is vonzódnék hozzá.

Szeretem hogy (nagyobb arányban mint a fiatalabbak) tapasztaltak már egy s mást, tudják hogy viselkedjenek, tudnak lassan haladni, és már egy kiforrott személyiségük van.

2020. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
73%

Nekem ami kifejezetten bejön az a huszon eleje. Nem tudom miért :D Talán abból a korosztályból találkoztam a legpotenciálisabb férfiakkal. De jobban belegondolva nyilván érettebb a felfogásuk, gondolkodásuk, függetlenebbek. Nagyobb a biztonság mellettük. :) Na de kinek a pap,kinek a papné :D

17/l

2020. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!