Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van ez szakitasnall? Lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez szakitasnall? Lent

Figyelt kérdés

Kb mar majdnem kidob a fiu leveszi par kepunket instarol aztan egyhet mulva ir h nem tudja lehet mashogy latja majd a dolgokat karanetn utan aztan megkapja h dontse mar el mivan es ugy viselkedjen es aztan mindig csak nehany kepet vesz le?


Mert nem torli egyszerre mindet? (Meg nem volt hivatalos szemelyes 100% os szakitas)



2020. ápr. 13. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Igazából a hangnemedből, mivel nem sajnálod, miért nem szakítasz te? :D
2020. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet h igy jon le.. de sajnalom es rosszul esik csak furcsa ez es nem ertem h miert igy csinalja.

Hogy se nem hagyja ott se nem veszi le mindet.

Most abba nem akartam belemenni h mi tortent.. azert irtam neki h dontse el mert nem akarom h szorakozzon h egyszer jo vagyok egyszer pedig nem.. mert o kezdemenyezte az egeszet..

2020. ápr. 13. 19:28
 3/4 A kérdező kommentje:

Es ez ugymond fontso pontbak szamit mert hat azt nem lehet visszatenni hogy regi datimmal stb es nem tudom miert van ez h meg gondolkozok vagy direkt lassan szedi h ne legyen olyan rossz vagy nem tudom..

Otlet?

2020. ápr. 13. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:

1, fél hogy egyedül marad, mert még nincs más a képben


2, fél hogy kanos marad és úgy látja mégis jobb hogy tőled megkaphatja amit akar, jó kis biztonságos megoldás vagy


3, volt már egy másik lány eddig is, de még nem jöttek össze és ezért fél szakítani veled. Szóval addig megtartana téged míg az új nincs meg


Kezdeményezte a szakítást, tehát volt egy pont amikor nem akart már tovább veled lenni. Ha gond lett volna a kapcsolatban, valami nem működött, azt fel kellett volna hozni és beszélni róla. Ezt kihagyta, mert szimplán nem akart már veled együtt lenni.


Nem szabad engedni ezután hogy szórakozzon veled és azt higgye bármit megtehet.

2020. ápr. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!