Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért imádom ennyire a lányoka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért imádom ennyire a lányokat? F

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a szép lányokat. Nagyon szeretnék már egy barátnőt. Egyszerűen mindig a lányokon jár az eszem (persze azért nem mindig), de nincs olyan nap hogy ne gondolnék arra hogy mennyire barátnőt szeretnék és szép lányokra ne gondolkoznék. Imádom a lányok társaságát és nagyon szeretek okos és kedves lányokkal beszélgetni. Olyan cukik és szépek. Sokak szerint szélsőségesen heteró vagyok. :-D Miért van ez?

2020. ápr. 20. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Szinte minden tini fiú ilyen, remélem azt tudod 😂
2020. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Ekkora hülyeséget. :D


MINDENKI ilyen :D

Legalábbis aki nem szeretné ezt az gay.

2020. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De annyira imádom őket. Mindent megtennék egy barátnőért.
2020. ápr. 20. 20:30
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Én lányként mondom, hogy én is mindent megtennék egy fiúért. (senki ne írjon mert nem válaszolok) Ez teljesen normális. Mindenkinél.
2020. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
amúgy külön tetszik, hogy nem az jár a fejedben, mennyire megdugnád őket, hanem barátnőt szeretnél :D több ilyen pasit!
2020. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
89%
Ajj de cuki vagy! :) tök aranyos, hogy látod, hogy ha valaki okos vagy kedves.. nem mindn lány ilyen :)
2020. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Imádom a szép és okos lányokat. :-) Már nagyon hiányzik egy barátnő. Vannak lányok akik tetszenek, de még nem kezdeményeztem.
2020. ápr. 20. 21:22
 8/13 anonim válasza:
73%
Szerintem minden fiú így gondolkodik. Főleg, hogy gondolom kamasz vagy. Sok sikert, remélem hamarosan találsz magadnak egy olyan barátnőt amilyet szeretnél :D
2020. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2020. ápr. 20. 21:59
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak lányok akik tetszenek, de még nem kezdeményeztem."


Kezdeményezz, semmi veszítenivalód nincs, szóval hajrá, aztán sok szerencsét!

2020. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!