Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kikerulni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kikerulni a friendzonebol?

Figyelt kérdés

Esetleg személyes tapasztalatokat is leirhattok

Tudom ez így nem túl konkrét, és sokmindentol függ, de beszéljünk általánosságrol

Most én is abban érzem magam és mi 17 évesek vagyunk, legyszi kort is írjatok, mert szerintem egészen más egy felnőtt és egy tini "kapcsolat"



2020. ápr. 20. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát, aki erre tud választ adni, az egy mastermind lehet, mert nekem még soha nem sikerült :D (18)
2020. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

A kinézetedet és a stílusodat is meg kell változtatni.

Lehet, hogy most jól nézel ki de akkor rá kell raknod még egy lapáttal.

Tehát ha hirtelen megváltozol és sokkal menőbb cuccokban leszel valamint új hajstílus stb. tehát, hogy a lány is meglepődjön akkor mindjárt meginog ez a friendzone. Ezt kell kihasználnod amíg új érdekes a változás élménye. Itt kell megkérdezned, hogy nincs e kedve veled elmenni valahova csak egy szimpla randira.

2020. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy és jól nézel ki.

Más módja nincs.

2020. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

JA EN LÁNY VAGYOK

De amugy jó ötlet a változás, amúgy is be akartam már festeni a hajam, csak a vírus közbe lépett és a fodrászom nem dolgozik


#1 egyébként aztmondjak hogy a baratsagokbol lesznek a legszebb szerelmek szóval ezért remenykedekxd


Arra jöttem rá a sráccal kapcsolatban, hogyha valakivel nagyon jól kijon, akkor rögtön barátként kezeli és szeretném ha engem nem akként kezelne

Volt már többször is kétértelmű üzenete, de valószínűleg egyiket sem gondolta komolyan, viszont mindig ad egy kis reményt, hogy talán valahogy át tudom fordítani ezt az egészet valami mássá

2020. ápr. 20. 21:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor megdicser hogy milyen szép vagyok stb. még sincs semmi úgyhogy ilyenkor nemtudom mivan
2020. ápr. 20. 21:09
 6/10 anonim ***** válasza:
úgy lehet kikerülni , hogy nem akarsz kikerülni.
2020. ápr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%

Ja, hogy lány vagy.

Ja, hogy ő ad kétértelmű jelzéseket.

Ja hát így mindjárt más. Akkor lehet csak nem tudja magát rendesen kifejezni és néha néha megpróbálkozik de nem a legsikeresebben :D Igen amúgy ha az illető fiú akkor valóban elég ha minél jobb barátja akarsz lenni és automatikusan beléd szeret. 2-es válaszoló voltam. 21/F

Ui.: ha befested a hajad valami különleges színt válasz pl.: világos kék, sötét zöld, vagy világos rózsaszín.

Ez a 3. nagyon üt.

2020. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer sikerült de miattam semmi nem lett

Privátban elmondom a titkom

2020. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát szerintem már sokkal jobb barátja vagyok mint a legtöbb haverja, de még nem szeretett belém😂
2020. ápr. 20. 21:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát...anno egy 2 évvel idősebb lány offolt, mára már örülök hogy így alakult
2020. ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!