Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki lehet szeretni valakiből,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet szeretni valakiből, aki friendzone-olt?

Figyelt kérdés
A szitu egyértelmű, visszautasított, mint partnert, de barátok maradtunk. Valóban barátok, tehát nem a megbeszéltük, aztán többet nem szólunk egymáshoz, hanem tényleg. Lehetséges kiszeretnem belőle, és nekem is barátként tekinteni rá? Vagy érdemes valaha újra próbálkozni? Létezhet valódi fiú-lány barátság?

2020. ápr. 23. 05:00
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem létezik :)

De van aki mindenre lő ami mozog :D

És van aki bárhol bárkinek hanyatt vágja magát, még egy légynek is....

Na ilyen esetben nem 😂😂😂

2020. ápr. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ebben az esetben szerintem érdemes egy kis távolságot tartanotok. Nem azt mondom, hogy ne beszéljetek, csak próbáld meg egy kicsit csökkenteni a kontaktus mennyiségét. Ha ugyanannyit lesztek együtt/beszéltek, az érzelmeid nagy eséllyel nem fognak megváltozni.
2020. ápr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem létezik valódi fiú- lány barátság- ebben az esetben. Te mindig is egy picit is többet fogsz akarni tőle, mint egy baráttól, és az már nem barátság.
2020. ápr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Én eleve barátként ismerkedek lányokkal, mivel van párom. Ritka amikor tényleg kialakul a barátság, de ez fiúknál is így van. De ami kialakul az nagyon jól működik.
2020. ápr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem friendzone-olt. egyszerűen nem akar többet tőled.
2020. ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan baratom (fiu) akivel 8. Ban tetszettunk egymasnak es majdnem osszejottunk de aztan lett mas baratom nekem (xd) de attol ugyanugy joba voltunk es most is baratok vagyunk es eszunkbe nem jutna tobb.
2020. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elozo meg

Azota eltelt kb 5 ev es vegig joban voltunk es vagyunk

Egyik legjobb fiu barat

2020. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!