Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha ezt csinálom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ezt csinálom?

Figyelt kérdés

20/L. Az a helyzet,hogy van barátom 10 hónapja,teljesen jól megvagyunk és szeretem is nagyon,de szoktam tiktokozni,es van rajta egy srác aki amúgy külföldi,de iszonyatosan tetszik. Mármint hogy elámulok rajta hogy mennyire jól néz ki meg milyen aranyos a hangja stb. És nem tudom ez mennyire normális ez,hogy mas fiut nezegetek...

Elore is koszonom a valaszokat:)



2020. ápr. 24. 02:04
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Az mar alapbol nem normalis dolog hogy 20 evesen tiktokozol.
2020. ápr. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
ki a srac?
2020. ápr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most eltekintve attól, hogy tiktokos fiúk... Mindenkinek szoktak elérhetetlen emberek tetszeni, szerintem nem nagy dolog. Mondjuk kapcsolatban az már kicsit necces, hogy más fiúkat nézegetsz. De ebből úgysem lenne semmi komoly, szóval annyira nem nagy dolog.
2020. ápr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Az is gáz,hogy 20 évesen tiktokosokra csorgatod a nyálad mint valami 12 éves
2020. ápr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagyok, 4 éve vagyok együtt a barátommal, mégis megnézek fiúkat. Mármint, látom, ha valaki jól néz ki, például mostanában Sam Claflin tetszik eléggé, de mindennél jobban szeretem a párom, és ezek semmit sem jelentenek nekem. :) Egyszerűen csak vannak férfiak, akik jól néznek ki, de ezzel semmi gond nincs.
2020. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!