Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! B*zis ha egy fiú főz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! B*zis ha egy fiú főz?

Figyelt kérdés
A legtöbb séf az férfi és a legtöbbön nem is áll fent a gyanú hogy az lenne vagy egyáltalán nem is nyápic, pl. Krausz Gábor.

2020. ápr. 27. 13:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem az. Nekem például imponáló, ha egy férfi tud főzni.
2020. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Pasi vagyok, de nem *homoszexualitásos* a főzés.

Oké, hogy meg van az, hogy a nőnek a konyhában a helye. De ez is *féfi nemiszervesség*...

Én is szeretek főzőcskézni és nem igazán homokosoztak le érte :D Még akkor se mikor suliba cseréltünk receptet osztálytársammal.

A csajok meg szeretik. Meg azért egy egy ágyba reggelivel nagy jampi tudsz lenni :D

2020. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is az :D

Én is tudok főzni de szerintem ez ilyen alap tudás lenne. :D

Akkor egy hetero férfi akinek nem jössz össze egy barátnő örökké kenyeret egyen? :D

Főzni mindenkinek tudni kell még ha csak egy alap fokon is.

2020. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
jött*
2020. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Néha elgondolkodok az emberek éretségén....,csak attól lesz valaki b*zis,ha a fiúkat szereti.Egy szexualitást nem melléknévnek használunk.Az embereknek amúgyis rá kénne hagyni,hogy valakit elítéljenek,mert ő a saját neméhez vonzódik.
2020. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon imponál, ha egy pasi tud főzni. Èn is szeretek, ès tudnánk együtt csinálni. Szerintem kifejezetten szexi
2020. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
34%
Jogyan lenne b*zis a mai műkörmös műszempillas pitsak úgysem tudnak,mert letörik a körmük
2020. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Imádok főzni, grilezni, bbqzni 30-40 fős vendégségnek grilleztem már, és heteroszexuális vagyok.
2020. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Ellenkezőleg...... Imponál ha egy fiú tud főzni..... És ha még finom is..... 😁
2020. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Balatoni srác^ ***** válasza:
100%
Fiú vagyok,tudok főzni,és nem vagyok homokos.
2020. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!