Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonimusvarilius kérdése:

Szerintetek ez normális? Tovább a leírásban.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szóval mivel karantén van meg minden és a barátnőm a mamájáéknál lakik ezért több mint 1 hónapja nem is találkoztunk. Gyakran azt érzem hogy elhidegültünk és a beszélgetéseink sokszor betanultak pl milyen napod volt stb de amikor sikerül is beszélnünk és esetleg néha néha veszekedünk a mamája mindig hallom hogy engem paródizál.De arról hallani sem akar hogy találkozzunk (vírus miatt) .Az a legszomorúbb most lettünk 1 évesek és úgysem hajlandó elengedni az unokáját hogy autóval lenne furikázva. És hogy tisztázzuk már rohadt rég voltam emberek között. Érdekes hogy más barátomék tudnak találkozni úgy hogy a barátom sokszor van idős apjával majd a párjával. Csak én érzem igazságtalannak azt hogy nem találkozhatok a szerelmemmel főleg első évforduló alkalmával úgy hogy nem járok sehova és autóval közlekednénk?megértem a mamáját is kicsit hogy fél de az unokájárol van szó akivel most lettünk egy évesek.köszi előre a válaszokat.

2020. máj. 3. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez természetes. És nagyon rossz lehet most, hogy nem láthatod, és főleg, hogy évforduló is lesz, sajnálom.

Viszont ez most ilyen, én sem mehetek sehová, mert a szüleim nem engednek, bár én már elfogadtam ezt.

Ne izgulj amiatt sem, hogy nem tudtok olyan jókat beszélgetni, mert most nem is nagyon lehet, mivel szinte alig történik valami. Én is sokkal kevesebbet beszélek pl a barátaimmal is.

18L

2020. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 köszi a választ.Nehéz elfogadni de ez van. Így legalább megspóroltam az évfordulóra szánt pénzt😀
2020. máj. 3. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Hát igen, de szerintem utána is kedveskedhetsz neki, biztosan jól esne:D

-első vagyok

2020. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem is természetes. Persze én sem örülök neki hogy nem találkozhatok a barátommal/barátnőimmel, de úgy fogom fel, hogy lehet ezzel ember életet mentek. Próbálj meg te is így gondolkodni, hátha segít 😅
2020. máj. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!