Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csaj azt mondja egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj azt mondja egy pasira, hogy olyan, mint David Bowie, az jót vagy rosszat jelent?

Figyelt kérdés

2020. máj. 8. 00:52
 1/6 sajtospoggi válasza:
100%
Kinek mi. Döntsd el te, hogy szerinted helyes-e a csávó, ha igen akk egyértelműen jó, mondjuk nekem nem jön bexd
2020. máj. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jót, nem hasonlítanak csak úgy hírességekhez ha nem lenne bók szerintem,
2020. máj. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dicséretnek számít, hisz akkor nem mondott volna egy ismert nevet. :)
2020. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért mondta mert hasonlít rá az akire mondta.


Én inkább arra lennék kíváncsi a srác helyében, hogy David Bowie be jön e a csajnak

2020. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Toriiii66 válasza:
100%
Jót, iszonyat helyes volt😍
2020. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy kinézetre mi a véleménye róla. Azt tudom, hogy a zenéjét nem hallgatja. De nem azért, mert utálja csak nem az ő stílusa. Ha meg rólam van szó, akkor negatív dolgokat szokott mondani belsőre.
2020. máj. 8. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!