Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés csókolózni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés csókolózni? Kérlek az idióta trollok kíméljenek!

Figyelt kérdés

16 vagyok és még nem csókolóztam, gáz, legalábbis annak érzem..

Nem volt rá alkalmam, mivel suliban szekáltak így pár éve itthon tanulok és nem szoktam eljárkálni, ha neg meglátok egy csinos lány beszari vagyok leszólítani..


- Köszi előre is aki nem trollkodik/cikiz engem a válaszával -



#gáz #csókolózás #ciki #érzés #Volt #Kérlek az #Az idióta #Alkalmam
2020. máj. 9. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem gáz, hogy 16 évesen még nem csókolóztál, időd mint a tenger, legrosszabb esetben is még 50 évet élsz barátom, kivéve ha meghalsz rákban, vagy elüt az autó, na ezt ne forszírozzuk. A csókolózás... fura, majd ha megtörténik megtudod miről beszélek.
2020. máj. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon jó érzés, majd te is megfogod tapasztalni.Az nem gáz hogy még nem csókolóztál.

Elsőre rakd magad lelkileg rendbe aztán utána tanácsos elkezdeni barátkozni, ismerkedni, így nagyobb esélyed lesz és neked is jobb lesz.

2020. máj. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
De édes <3
2020. máj. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Furcsa érzés, nem rossz, de nem is lesz olyan nagy különleges íze a dolognak. Az egészben inkább azt fogod élvezni, hogy van valaki aki tetszik mert szépnek tartod és már sikerült a szájába kerülnöd. :D

Ha azzal csókolózol akivel tényleg szeretnél akkor elég jó dolog, de konkrétat hogy mit érzel nem lehet mondani.

Bár általában amit eszik előtte lehet érezni kicsit.


Gáz nak nem mondanám, hogy gáz de az igaz, hogy sokan átesnek már rajta hamarabb.

2020. máj. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan személlyel csókolózol akivel megvan a kémia, az a világ legcsodálatosabb dolga.
2020. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanez a helyzet. Mindig mondogatom magamnak hogy van még időm meg ilyenek, de amikor már az 5 éves unokatesómnak is előbb lett barátnője akkor kicsit bedepizek rajta. Pedig szintúgy többet tehetnék az ügy érdekében, mint az álmodozás.

Meg az is kicsit szar, hogy eddig még így senkinek (vagy még nem tudtam róla hogy bárkinek is) "nem jöttem be". Mármint most lehet hogy pont azzal az illetővel össze is jönnék, de azért jó érzés lenne tudni, hogy valaki érdeklődik irántam.

2020. máj. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanazt érzem, mint a 6-os. Nekem egy csomószor volt olyan, hogy csókolóztam volna, de mindig visszafogtam magam, mert 4 srácból 3 csak barát volt, 1 csak ilyen fellángolás szinten tetszett, 1 már nagyon régi barát volt (3-15 éves korig jártunk össze), a 3. akkor, mikor akartam, nem tudtam, hogy tetszik, de azt hiszem jobb, hogy kihagytam.

Nos, a 4. sráccal "jártam" (elég komolytalan dolog volt), és épp sorozatot néztünk. Félhomály volt, és el kezdett felém hajolni, de olyan bűz áramlott ki a szájából, mintha lenyelt volna egy komplett szeméttelepet, ezért nem engedtem meg neki.

2020. máj. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!