Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a legjobb barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a legjobb barátom, milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban? Valaki került már ki a friendzoneból?

Figyelt kérdés

Tudom nem tudtok nekem útmutatót adni, hogy mégis mitcsinaljak, hogy belém szeressen a srác, azért röviden le írom mi a helyzet, hátha valaki tud adni valami tanácsot. A sráccal októberben ismerkedtünk meg, igazából én nem úgy indítottam hogy a barátja szeretnék lenni, ahogy szerintem ő sem, de végül azok lettünk. Mindig mondja hogy én milyen szép vagyok, és a "kiszemeltjeiről" mindig megmondja hogy hat nem a legszebb meg hogy én azért szebb vagyok náluk, viszont ezeket hiába mondja, nem tudom átfordítani a kapcsolatunkat, hogy ne csak barátként tekintsen rám.

17 éves lány vagyok, a srác is 17.


2020. máj. 11. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szépnek talál és a ennyire kihangsúlyozza hogy te szebb vagy, akkor tetszel neki.

Adj neki konkrétabb jeleket.

2020. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lena7 ***** válasza:

Én a legjobb barátnőm vesztettem el emiatt. (Nálunk azért bonyolúltabb volt a helyzet ,mivel mind a ketten lányok vagyunk. Én nemtudtam arról ,hogy a legjobb barátnőm meleg ,akkor tudtam meg ,amikor szerelmet vallott. Még a mau naoig szoktam vele beszélgetn ,de már közel sem olyan a barátságunk ,mint amilyen elötte volt. Többször is volt veszekedésünk emiatt.)


Ha elmondod neki ,akkor vagy neki is befogsz jönni és minden happy ,vagy rámegy a barátságotok (miután szerelmet vallasz neki ,nem úgy fog viselkedni ,mint régen)


Persze nem akarlak rémiszgetni ,remélem ,hogy nálatok minden jó lesz


Sok sikert :)

2020. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lena7 ***** válasza:

Még azt elfelejtetzem írni ,hogy miután szerelmet vallott nekem a barátnőm és ßn elutasítottam teljesen megváltozott. 1 ideig került engem ,mert elakart felejteni ,meg sok veszekedésünk is lett ,mert úgy volt vele ,hogy ha vele nemjövök össze ,akkor mással se legyek együtt


Valószínűleg nálatok nem lesz ilyen. Esetleg kérdezd meg a legjobb barátod egyik fiú barátját ,hogy tud e rólla ,hogy van olyan lány aki bejön neki stn

2020. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát velem megosztja a lányos ügyeit, van neki egy akit így néha izel hogy uuu vele van valami aztán meg random írja hogy de hulye, meg hogy letagadna, meg ugye mondta hogy nem a legszebb és hogy én jobb vagyok

De nem is értem miért az ilyenek kellenek neki, akikkel amúgy alig tud beszélgetni, meg pl. ez a csaj minden hétvégén hanyasig issza magát

Velem meg egész nap beszélget, és február óta tényleg egy nap nem telt el úgy hogy ne beszéltünk volna, és még így sem kellek neki. Szerintem én adtam neki egyértelmű jeleket, de egyszerűen nem veszi őket, vagy nem gondolja komolyan.. Nehéz ez az egész és tényleg félek, hogyha elmondom megromlik vele a kapcsolatom, és azért ezt a baratsagot nem kéne elbaszni a kis érzéseim miatt..

2020. máj. 11. 23:04
 5/5 Lena7 ***** válasza:
Esetleg kezdj el beszélni 1 fiúról ,aki bejön neked ,nézd meg ,hogy reagál rá ,abból kitudod majd szűrni ,hogy be e jősz neki
2020. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!