Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vicces szakítós storyk?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces szakítós storyk? Vicces szakítós okok?

Figyelt kérdés
Írjátok meg kommentbe.

2020. máj. 12. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Egy szakítás lehet vicces? :D
2020. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Anno 2 év kapcsolat után megkaptam azt a választ, hogy: "ennyi volt, elég volt, Anya azt mondta(!) nem való vagy hozzám".

Akkor majd' a falnak menten, de a mai eszemmel, most már viccesnek minősítem. ;)

2020. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Amikor még fiatal és tapasztalantlan voltam, összejöttem egy sráccal csak hogy végre én is járjak valakivel. Éreztem én hogy nincs ez rendben, pár hét után végül részben azért szakítottam vele, mert közeledett a szülinapja, és nem tudtam mit venni neki. Neki ezt nyilván nem mondtam meg...

Másik. Később volt egy szerelmem, aki úgy szakított velem, hogy azzal a lendülettel gyorsan elhívott magához két hétre látogatóba is.

2020. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Idillinek nem nevezhető 1 hónapos kapcsolat, valamiért gondoltam annyit, hogy megérdemli a személyesen történő szakítást.. Álltam a metrolejaronal 1 órát, közbe a legjobb barátnőmmel beszélgettem, még sosem szakítottam senkivel, és senki nem is szakított még velem, nem tudtam hogy lesz ez, mint lesz. A fejemben már elkészült az 5 perces lelki monológ, hogy nem szeretném, ha továbbra is rossz lenne a kapcsolatunk, de úgy érzem, nem szeretném folytatni a kapcsolatot, blablabla


Jön a srác, telefon eltéve


Na, lezajlott egy ilyen beszélgetés:


-Szia

-Szia

-Mizu?

-Sietek.

-Oke

-Csak mondani akartam valamit.. Szóval én ezt nem akarom folytatni.

-Oke, szia


És ez lezajlodott 20 másodperc alatt. Életem szakítása volt, mit ne mondjak.

2020. máj. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!