Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek le azért mert a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek le azért mert a telt lányokat szeretem?

Figyelt kérdés
Rengeteg ember elutasít és lenéz azért mert a molett lányok tetszenek. Miért van ez? 19f

2020. máj. 13. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem tudják hogy mi a jó.
2020. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem népszerű, de ne törődj ezzel.
2020. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindegy? Azt nézd neked mi a jó, ne azt, hogy másnak mi tetszik.
2020. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Én nem nézlek le, engem megszerethetnél xD

Viccet félretéve, sz*rd le, a duci csajok is lehetnek ugyanolyan jók mint a vékonyak. Nem is értem ez mióta létezik, hogy a molett lányokat nem lehet szeretni...

2020. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Varga Péte4 ***** válasza:
85%
Szerencsére az emberek ízlése nagyon különböző. Az, hogy valaki egy másik ember ízlését kritizálja, leginkább saját korlátoltságának a bizonyítéka, még akkor is, ha véleményével többségben van. (Arról nem is beszélve, ha ezt csordába tömörülve teszi.) F/70
2020. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon együtt tudok érezni veled, egykorú vagyok veled, és nekem is a ducik/teltek tetszenek. Szerintem ne vedd őket figyelembe, majd nagyon néznek amikor előállsz egy bombázóval :D 19f
2020. máj. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
En nem nezlek le erte bar en is vekonyabb parti vagyok szoval max azzal tudnam idokolni hogy aki kover lany az azert kover ha nincs betegsege mert nem ad magara es igenytelenseg tukrozodik rajta. A tobbiek meg lehet azert bar ez egy elegge kellemetlen evolucios teny hogy a hizasra valo hajlandosag nem biztos hogy elonyt jelentene magara az emberi fajra es ezert nezhetnek le talan.
2020. máj. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
66%
Nincs ezzel semmi gond , tapasztalataim szerint jobbak a szexben is , meghát csontokkal a kutyák játszanak😉
2020. máj. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szívesen ismerkednék veled

18/L

2020. jún. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

Én sem értem miért nézik le a duci/husis lányokat! :(

Ezek szerint nem tudják mi a jó.

Meg aki lenézi azt az embert akinek szimpatikusak és bejönnek ezek a hölgyek hogy ők meg az olyanokat nézzék le és vegyék semmibe aki lenézi és kigúnyolja őket a választás miatt és a lányokat is!

Én ha meghallok ilyet még ha nem is nagyon ismerem a lányt én kiállok mellette mert nekem ez tetszik! 😍

És senkit sem kell kigúnyolni mert nem tökéletes a másiknak. Lehet a hattérben betegség vagy genetika és mindenkit úgy kell elfogadni ahogy van!

És a husisabb lányokkal sokkal jobb minden! 😍

Jelenleg szingli vagyok és akinek van kedve írjon! 23/F 😊

2020. jún. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!