Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szeretitek ha ilyen egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szeretitek ha ilyen egy lány?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy szexisten, de azért mégis csak sokszor szeretek sokat élvezni. Máskor mégis nagyon szeretek bújni, pihenni és emiatt félek, hogy valaki csak az egyiket tudja nekem megadni.

Létezik olyan kapcsolat, ahol megvan mindkettő?



2020. máj. 13. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Létezik, én ilyen vagyok
2020. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy létezik ilyen fiú, bár egyre kevesebb van belőlük.
2020. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik ebben nincs is semmi rossz :) Megtalálod te is a megfelelő párod aki romantikus hajlam vagy aki megad neked mindent. Hidd el sok ilyen fiú is van:)
2020. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én eddig olyanokkal ismerkedtem, nem volt szex csak belekérdeztem hogy mi lenne ha és ott valaki inkább bújós volt de elmondta hogy nem merne nagyon ilyen keményebb szexet bevállani, mert félt meg maga sem akar ilyet.

Másik véglett volt, hogy ott szexben elvileg mindent megkapnék de nincsenek oda a bújásért, max csak szex után. Emiatt kezdem azt gondolni, hogy ez túl sok kérés.😔

2020. máj. 13. 18:34
 5/8 Stark2000 ***** válasza:

Dehogy túl sok, ugyan már. Személy szerint én is bújós típus vagyok, ettől függetlenül napi 3x kívánom a szexet. 🤷‍♂️

Emberre és igényre válogatja. Lesz olyan aki kielégíti minden vágyad, ne görcsölj.

2020. máj. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ideál.
2020. máj. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ricsianevem válasza:

Nincs abba semmi rossz hogyha ilyen vagy egy csomóan ilyenek például én és még szinte a családom is ezt a kérdést ha a karantén előtt írtad akkor azért mert ilyen típusú vagy és ez egyáltalán nem gáz de ha a karantén közben írtad ezt akkor a karantén miatt van ugyanis az hogy bennt kell lenni és maszkot kell hordani a kimész az gáz és ez a depresszió jelei.Remélem hogy segítettem.

(Tapasztalatból tudom)

2020. máj. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hidd el hogy bőven vannak olyan normális srácok akik ezt tökéletesen megértik (khmjómagamkhhm)

De tényleg ez full oké nem kelk félni csak nem mindenkivel működik

2020. máj. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!