Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is megtörtént már?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is megtörtént már?

Figyelt kérdés

Tehát... hónapokkal ezelőtt szakítottam a barátommal mert nem szerettem már. Szüleim ezt nem tudták elfogadni. Ő is továbblépett és én is.

Azóta jött egy új fiú akivel nagyon jól érzem magam és tényleg nagyon jó vele.

Szüleimnek még nem szóltam róla mert a volt barátomért teljesen odavoltak és anya azt hajtogatja hogy nincs randizás.

(Oké hogy karantén stb. így nem is találkozunk de anya úgy általánosságban mondja)


Kérlek normális véleményeket írjatok, tényleg nem tudom mit tegyek


18L



2020. máj. 14. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Itt a válasz 18l!
2020. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Tehát... Szerintem ne találkozz vele
2020. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kelmer25 ***** válasza:
100%
Próbáld meg megbeszélni a szüleiddel, hogy te már mást szeretsz.
2020. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik, hogy bármennyire is szerették a volt barátodat, annak már vége. Ti már továbbléptetek és te már valaki mással szeretnél randizni.
2020. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Le kéne ülnöd beszélni velük, nagykorú vagy, és nem véletlenül az exed az a srác, lehet hogy a szüleid nem láttak bele a szakítás okába..


Nagykorú vagy, azzal randizol akivel szeretnél, max nem viszed haza, de nem szólhatnak bele hogy házon kívül kivel mikor és mit csinálsz.

2020. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálok beszélni velük
2020. máj. 16. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!