Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak?Sehogy sem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?Sehogy sem tudok kontaktba kerülni vele.

Figyelt kérdés
Évfolyamtárs,18 éves lányról van szó.Érettségiztünk,már nem fogom látni.Az iskolák bezárása miatt nem tudtam vele szóba elegyedni.Az a baj,hogy egyáltalán nem ismerem,nem beszéltünk még.Max. látásból tudjuk egymásról,hogy ki a másik.Arra gondoltam,hogy snapchaten beaddolom,illetve facebookon bejelelölöm.Amelyiken reagál ott megpróbálok kommunikálni vele.Snapen 2 napja addoltam be,eddig semmi.Facebookon tegnap este jelöltem be,de még nem igazolt vissza.Nyilván nem tudja,hogy akarok tőle valamit,szóval nem emiatt nem jelölt vissza még eddig.Szerintem azért,mert nem ismer egyáltalán.Alapból visszahúzódó lánynak tűnik.Kisugárzása alapján legalábbis.Egyik barátnőjét ismerem,vagyis mondjuk úgy beszéltem már vele,de vele sem vagyok beszélőviszonyban.Írnék neki,csak szerintem az már fura lenne,hogy beaddoltam,ő em addolt vissza,nem jelölt vissza fb-n,de azért írok neki valamit.Nem?Egyszerűen nem tudom,hogyan kezdjek vele beszélgetni.Olyannyira elszigetelt tőlem.Nincsenek közös haverjaink,totál más körökben mozgunk szóval ja.Szerintetek?19/F

2020. máj. 19. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha nincs kint képed vagy semmi amiről felismerne, akkor az a legegyszerűbb ha bemutatkozol. Kezdésnek írd, hogy szia én vagyok xy, a lassan volt évfolyamtársad. Szeretnélek jobban megismerni. Van kedved a nyáron meginni valamit?

Ha nem reagál, akkor sajnos lehet el kell fogadnod hogy nem szeretne tőled semmit.

2020. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó,rendben.Az igaz,hogyha nem addolna vissza snapen,vagy ismerősnek facebookon,akkor ez lesz a végső megoldás.Azt tapasztaltam,hogy ez sem mindig célravezető,mivel gyakran megijednek,ha egy ismeretlen írja ezt nekik vagy idk. Snapen totál nem a rendes nevem van megadva,fb- n profilképem sincs szóval ja.Közrejátszanak ezek is.Többiek válaszát is várom.Szerintetek?
2020. máj. 19. 16:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem várj pár napot és írj. Nincs mit veszítened, ha normális biztos válaszol valamit. Én szurkolok. :)
2020. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van olyan,hogy valaki elvan a telefonján a Messengerrel,és így a facebookot magát nem is nézi.Én velem is volt,hogy másfél/két napig nem voltam elérhető.Na de szerintetek meddig várjak?Hány napot?Hol a határ jelen esetben?3-4 nap kB.? Két kiegészítő kérdés: Nem bizarr,hogy bejelöltem fb-n,nem jelöl vissza,de én azért írok neki?+Szerintetek,ha azért nem jelöl vissza,mert csak látásból ismer,személyesen nem,akkor abból még összetudok hozni valamit?
2020. máj. 20. 02:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az jó felütés lehetne, hogy csak szerettél volna elköszönni tőle, mert már úgysem találkoztok és érdekel, hogy ő merre tanul tovább stb. Feltéve, hogy visszaigazol Téged. Szerintem nem baj, ha kicsit tepersz érte. Sok lánynak bejön, én már csak tudom. És legalább megtudod, hogy van e esélyed. Ja és ha lenne, majd valahol évzáró bulitok, feltétlen hívd el ;)
2020. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az jó felütés lehetne, hogy csak szerettél volna elköszönni tőle, mert már úgysem találkoztok és érdekel, hogy ő merre tanul tovább stb. - Én értem,hogy jó felütés lenne,csak tényleg egyetlen egy szót sem beszéltem még vele:(.Nála,ha elkezdenénk beszélni az nem elköszönés,csak sima köszönés lenne. XD Évzáró bulira,ha lesz tuti elhívom.Oké,kitalálok valamit.Amennyiben valakinek van még valami jó beszélgetésindító ötlete ezeknek a tényezőknek a fényében,akkor azok válaszait szívesen várom.
2020. máj. 20. 15:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és nekem is volt pár fiú, akiknek/akiket nem írtam/jelöltem vissza, es később megbántam, de akkor már ciki lett volna ...De igen, sztm is azért nem addol, mert fogalma sincs, ki vagy ...Én is így voltam vele, és tényleg sokat segít, ha bemutatkozol ;) Szorítok!!!
2020. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2021. ápr. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Semmi XD. Felkeltem egyik reggel úgy, hogy elég, ráhagyom..párszor láttam buszon, lett volna lehetőségem beszélgetni vele, de inkább passzoltam. Október közepe óta szabad vagyok az érzéstől, azóta nem igen jutott eszembe XD. De nem bánom, azóta van új kiszemeltem (aki jobb is,mint ő)..aki mindig visszaír, jókat beszélünk, és hasonló a humorérzékünk.:DD
2021. ápr. 24. 15:34
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Remélem összejön az újjal. 😊
2021. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!