Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk jobban tetszik egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk jobban tetszik egy lány szeme ha csak szempillaspirál van rajta vagy jobb ha tusvonala is van?

Figyelt kérdés
2020. máj. 21. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon furcsán nézne ki szemén szempillaspirállal...
2020. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok híve a sminknek, ha egy pici smink van a lány szeménél hogy kiemelje azt azzal nincs gond. Nekem az ilyen mászempilla, meg körbekent szem és hasonlók nem jönnek be. Én azt mondom elég a tusvonal bőven
2020. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 savanyújóska ***** válasza:
85%

Előzőhözz annyit tennék hozzá, hogy lehet úgy is csinálni a szempillaspirált, hogy eszte sem veszed. Amúgy engem pont a nagyon határozott tus zavarhat, mert nem mindenkinek áll jól, akinek viszont jó, annak elég jó. Amitől fakra mászok, amikor a szempillaspiráltól "morzsás" a szempilla.


Illetve hát a tuti megoldás, hogy a barátnőm jól sminkel :P

2020. máj. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!