Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem sokkolt ennyire?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem sokkolt ennyire?

Figyelt kérdés
Minap egy 15 eves baratnom meselte, hogy lefeküdt a barátjával 2 hónap után..én nagyon meglepődtem hiszen egy évvel idősebb vagyok, de mégcsak fiú kezét se fogtam kb..tökre lesokkolt mikor mesélte és nem értettem, hogy velem lenne esetleg a gond..mi a véleményetek?

2020. máj. 21. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nincs veled gond ne aggódj. Bár egyre jobban elterjedt, attól még nem egy normális és okos dolog ilyen fiatalon ilyen meggondolatlanul lefeküdni valakivel
2020. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Én 21 vagyok, eddig még sosem volt barátom, most van az első, de még nem feküdtünk le, mert pont közbejött a távoktatás ugye és messze lakik. Nem emlékszem, engem pontosan mi érdekelt 15 évesen (valószínűleg a könyvek vagy netes játékok), de a párkapcsolatok elég távol álltak tőlem. Őszintén megmondom, most is...Szóval minden ember más, csak egy hozzád hasonlót keress majd, ha elkezd érdekelni a téma. De amúgy az a titka, hogy nem keresni kell, hanem nyitott szemmel járni inkább.
2020. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
szerintem túl van pörögve ez a kérdés, 15 éves, nem 12, és a barátjával tette, egészségére
2020. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Mindenkinek egyéni, hogy mikor jön el az az idő, amikor már ilyeneket csinál. Ezért nem kell ebben másokat majmolni, de lesokkolódni sem kell. Az is normális, ahogy ő csinálja, meg az is, ahogyan te.
2020. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyunk egyformák. Ne is hasonlítsd magad más emberekhez.

Semmi gond nincs se vele, se veled. Nyugi. :)

2020. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem 15 évesen, 2 hónap után nincs vele baj. Valld be magadnak, hogy csak féltékeny vagy :)
2020. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 6-os válaszolót meg igazándiból nem is tudom hova rakni🤦🏻‍♀️ Miért lennék féltékeny a barátnőmre?
2020. máj. 22. 16:15
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Azért, mert ahogyan írtad, még fiú kezét se fogtad
2020. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Anno a legjobb barátnőm 14 évesen feküdt le az akkori barátjával.. Emlékszem,hogy én is mennyire le voltam sokkolódva, engem sem igazán érdekeltek az ilyesmi dolgok még akkor, legelső barátom is csak 17 évesen volt :D
2020. máj. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ahogy látom megoszlanak a válaszok és köszönöm a normális véleményeket.. a 6 válaszolónak meg üzenem h nem érti a túlzást nyilván fogtam már fiú kezét és lehetett volna többször alkalmam akár másra is..a kijelentéssel csak arra utaltam h én mennyire nem értem reálisnak ezt az én életemben és arra utaltam, hogy mennyi gyerekkornak élem meg még ezt a 15-16 éves kort
2020. máj. 23. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!