Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már régóta beszélünk, futólag találkoztunk is többször. Bejövünk egymásnak, ezt tudjuk is. Viszont, pár napja.. talán hét eleje óta, mondta hogy rosszul érzi magát fáj valamije.. azóta teljesen máshogy viselkedik, máshogy ír. Azt mondta nem beszélt senkivel és ez átmeneti állapot de nagyon fura, 20 percenként ír vagy óránként és akkor is sokszor flegmán. Mit kéne tennem, erőltessem, kérdezgessem hogy miért ilyen meg miért másabb? Vagy csak hagyjam egyszerűen?

2020. máj. 22. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: mióta is tart ez az egész?
2020. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fhu.. kb 1.5 hónapja
2020. máj. 22. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ird lenneki azt h nem akrod ezzel zaklatni de h ott vagy mellette ha kellesz es amugy meg beszelj vele rendesen mint eddig
2020. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én ugyanúgy beszélek vele csak azért szar azt látni mintha semmibe vennének, lehet túl gondolom vagy nem tudom
2020. máj. 22. 22:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább csak az a baj, hogy ő nincs lelkileg sem jól.

Mármint magamból kiindulva.

Nekem ha pl fáj a hasam, vagy csak rossz kedvem van, akkor én sem szeretek beszélgetni.

Ha valaki ír, akkor is pár óra kell mire összeszedem magam, hogy visszaírjak.

Ha alapjáraton nem flegma, akkor szerintem tényleg csak az lehet benne, hogy fáj valamije ami kihat rá és olyankor egyedül akar lenni.

Ha tényleg ez van, akkor inkább hagyd egy picit.

2020. máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A háta fáj amivel kezelésre jár a kórházba.. de szerinted az nem bunkóság ha csak eltünök és nem irok neki? Vagy csak én is keveset írjak?
2020. máj. 22. 22:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyit írj, amivel nem leszel neki "sok". Ha most ilyen kedve van, akkor ne erőltesd. Majd ha ő is úgy fog írni, mint ezelőtt, akkor visszatérhetsz te is a normál kerékvágásba. De amíg ilyen kedélyállapota van, addig te is engedd lazábbra a dolgot.
2020. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem is, csak annyit írj neki, amivel nem leszel neki sok. Válaszolsz ha ír, meg ilyenek, de nem kell erőltetni, nem kell folyton írogatni. Ha majd jobb kedve lesz, jobban lesz, akkor majd az úgy is meglátszik majd az írási stílusán is.
2020. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Próbálok pozitív lenni és úgy is hozzá állni, szeretném vele komolyan gondolni!:)
2020. máj. 22. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!