Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka hogy nem adja meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka hogy nem adja meg a számát?

Figyelt kérdés

Van egy lány (21) akivel az interneten ismerkedtünk meg. kb 1 hónappal ezelőtt. 1 hete beszélünk telefonon (órákat), viszont eddig mindig csak privát számon hívott, sem a facebook-ját sem a számát nem adja meg. Nem értem, miért nem tudhatom a számát.

Azt mondja belém szeretett hiányzom neki, írtam nekem is jól esne ha én is hívhatnám, hogy hogy van, miujs vele.

Van az a platform amin megismerkedtünk csak ott tudok én kezdeményezni felé továbbra is. Hozzáteszem képet sem küldött magáról még hiába kértem.

Én meg úgy gondolkodom ha érdekel valaki valóban, akkor a min hogy küldök egy fotót magamról hogy azért szimpatikus vagyok e neki, meg a számom is megadom. Ahogy én azt tettem is felé. Volt hogy mondta, neki is jól esne ha "mennék utána" és keresném, mire mondtam hogy mégis hogy keressem ha nem adja meg a számát? (és úgy arra a platformra gondolt, hogy ott is írhatok neki).. na mondom...


Lányok ennek így mi az értelme? mit gondoltok


2020. máj. 23. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert időtöltésre, unaloműzésre jó vagy neki, de nem vagy fontos személy.

.

Párkapcsolatban vagy és elkerülni akarja, hogy pont akkor hívjad, amikor a muki is ott van.

.

Sztem hamvába holt "kapcsolat".

2020. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak szimplán nincsen megelégedve a kinézetével és fél attól, hogyha meglátod őt egy képen akkor megszakítod vele a kapcsolatot.
2020. máj. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. De nem lehet hogy valamit titkol? Nem is olyan mint akinek lefesti magát és stb..azt nem hiszem hogy van palija...de vannak fura dolgok ami miatt kételyek vannak bennem. És zavar, mert bizalmasan beszélgetek egy olyan lánnyal, akiről nem vagyok meggyőződve hogy az-e akinek mondja magát. Az van bennem ha én is érdeklem Őt, akkor ez vagy egy teló szám megadás nem lenne ilyen nagy gond nála.
2020. máj. 23. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azok az okok is lehetségesek, hogy esetleg úgy lett nevelve, hogy óvatos legyen és ne adja meg ezeket az információkat másnak, "idegen személynek" hamar


Vagy pedig történt vele valami régebben, ami miatt kissé bizalmatlan mások felé

2020. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"mert bizalmasan beszélgetek egy olyan lánnyal, akiről nem vagyok meggyőződve hogy az-e akinek mondja magát."

Ez bizony a te nem is kicsi hibád!

Még csak azt sem mondhatod, hogy ő használ ki, hiszen te osztasz meg vele - önként és dalolva - bizalmas adatokat.

Gondolkozz!

Ugyanezen a bizalmas dolgokat bárkivel/akárkivel megosztanád, akiről azt sem tudod, ki fia-borja, csak akkor beszélhetsz vele, amikor ő akarja/megengedi?

.

"az interneten ismerkedtünk meg"

Remélem ezt magadnak sem hiszed el!

Milyen ismeretség az, amikor az ő engedélye szükséges, hogy bezélgethessetek, hiszen felhívni nem tudod?

Biztosan van palija, ert téged annak néz, palira vesz, nem engedi azt sem, hogy akkor felhívjad, amikor szükségét érzed hsngjának hallására, esetleg bátorítására, segítségére.

Becsapod saját magad - és ő ezt ügyesen kihasználja.

2020. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!