Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintetek inkább találkozzak vele, próbáljam elfelejteni?

Figyelt kérdés

Egy 18 éves lány vagyok, és van egy 20 éves fiú.

Évek óta ismerjük egymást, barátok voltunk, viszont egy ideje kezdett bonyolódni a kapcsolatunk.

Először csak csókolózgattunk, viszont nemrég úgy gondoltam, hogy készen állok többre is.

Sajnos a fiú nem szeretne semmi komolyabbat, viszont én igen. El is mondtam neki. Abban maradtunk, hogy ha úgy gondolom, hogy szeretnék vele tovább találkozni(csak mint barátok) akkor keressem.

Én nagyon kedvelem továbbra is, és nem tudom mit kéne tennem. Tudom, hogy valószínűleg sosem lesz semmi komolyabb köztünk, de nagyon hiányzik.



2020. máj. 23. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem, ha ő csak barátságot akar, akkor minek ment bele a smárolásba. Kérdezz rá nála erre, próbáld megbeszélni, aztán ha nem juttok dűlőre, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot, nem ér annyit az egész, hogy őrlődj egy olyan ember miatt, akinek nőként nem kellesz.
2020. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez már egy elég hosszú ideje megy. 1-1,5 éve. És ezért tetszett meg, mert azt hittem, kapcsolatot is akar esetleg. Aztán néhány hónapja már le is feküdtünk. És elmondtam neki, hogy mit érzek. Ő is elmondta hogy miért nem szeretne most többet.

Viszont lehet, hogy ha esetleg most többet tudnánk találkozni máshogy alakulna.

2020. máj. 23. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ő már megkapott tőled mindent, amit akart. Kár tovább erőltetni.
2020. máj. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű hogy messze nem vagy neki olyan fontos mint ő számodra, nem igazán van értelme ezen mit erőltetni. A csók és szex megvolt, az ugye nála belefért a barátságba, csak érdekes módon onnantól már nem akart többet. Az a szomorú igazság hogy ennyit akart tőled, ebből soha nem lesz több. Szex miatt még megkereshet ha megszakítanád vele a kapcsolatot.
2020. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!