Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csók szemüvegesként?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók szemüvegesként?

Figyelt kérdés
Nemrég lettem szemüveges és folyton azon parázok, hogy mi van ha a barátom meg akar csókolni. Friss a kapcsolat. Ő szemüveges, de van kontaklencséje is. Nekem meg nincs kontaklencsém mert ugye most lettem szemüveges. Mi van ha meg akar csókolni akár szemüveg van rajta akár nem. Adtok valami tippeket vagy sztorik, hogy nektek milyen tapasztalataitok vannak. Illetve hogyan tudnám nem ezen izgulni?

2020. máj. 25. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Mitől félsz? Leugrik a szemüveged és arcon harapja? Komolyan nem értem.
2020. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Stark2000 ***** válasza:
89%
Én 15 éves korom óta szemüveget hordok, most 20 vagyok. Ha nagyon hevesen csókolóztok, nem nehéz össze maszatolni a lencsét (elég könnyen hozzá tud érni a másik arcához, bár szemüveg függő), de más probléma nekem eddig soha nem volt. Szemüveges lánnyal még nem próbáltam, de hát baszki, max leveszitek. Ezen nincs mit izgulni.
2020. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A szemüveg nem fogszabályzó, hogy akadályt jelentsen a csóknál (bár igazából a fogszabályzó sem jelent nagy veszélyt). Az első barátom is szemüveges volt, én is, sosem volt belőle probléma. Inkább amikor magához ölelt, akkor lett maszatos a lencse.
2020. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
A kérdező nyilván azt kérdezi, hogy ha két szemüveges ember csókolózik, akkor összeakadnak-e a szemüvegek. Vagy le kell-e venni. A ruhát.
2020. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Ezért nem mopszok az emberek. :) Gondolom az orra sem zavar csók közben.

Semmi baj nem lesz azért, mert szemüvegesek vagytok.

Ugyanolyan, mintha anélkül csókolóznál.

Nekem is van, páromnak is, de én kevesebbszer hordom (csak gépezéshez, de oda se mindig veszem fel, mert annyira nem ülök sokat előtte)

Btw. Fogszabályzóm is volt, az sem zavart a csóknál, maximum amikor kisebesedett a drót miatt

2020. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

5

:)) Ez nagyon jó volt. (a mopsz)

2020. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Én teljesen megértelek. Az első nagy szerelmem, az exem volt, aki szemüveges volt. Azzal nem is volt baj, a csók simán ment. Aztán nekem is kellett, és én is paráztam, hogy hogy csókoljam meg, nem-e ciki, ha össze koccan a szemüveg stb.


Ne aggódj, menni fog az :)

Gyakorlat teszi a mestereket;)

2020. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 25. 22:47
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem akadályoz ebben a szemüveg.

18L

2020. máj. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A szenüveg miért zavarna? Én 9 éves korom óta vagyok szemüveges, de csókolóztam már szemüvegben és a nélkül is. Nincs semmi különbség nem is kell különösebben odafigyelni rá.
2020. máj. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!