Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Számotokra mi az ideális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számotokra mi az ideális randi hely?

Figyelt kérdés

Én eddig életemben egy pasival jártam és randiztam, akinek az a berogzodese volt hogy csak az lehet a jó randi ha 3x körbe biciklizzuk a közeli tavat. Én már kifejezetten untam a dolgod de engedtem neki. Már szakítottunk.


Fiúk ti szeretitek a fagyi, étterem, séta, strand, csillagnezes, otthon ossze bújt filmezos, sportolos közös tevékenységeket?


Légyszi mindent írjatok le ami ezzel a témával kapcsolatos!



2020. máj. 26. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ami nagyon bejön, az egy esti, tóparti séta, persze nem a sötétben, hanem ott, ahol mondjuk vannak lámpák is, úgy "meghittebb". :D Nagyon kellemes tud lenni ha a lámpafényben, a természetben, a tó mellett, este, lassan sétálgatva beszélgetünk barátnőmmel. De az otthon összebújt filmezős is nagyon jó tud lenni. A strandot, fagyit, éttermet azért nem tartom jónak, mert ott nem csak mi ketten vagyunk, és az úgy nem olyan. Nekem fontos, hogy kettesben töltsük az erre szánt időt. De persze ez csak egy vélemény.
2020. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
séta,fagyi beszélgetés strand nem annyira jó mert nagy a tömeg és drága a kaja az étterem nekem túl komoly max 2. vagy 3.nak akár csillagnézés sportolásra még nem is gondoltam
2020. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Strand, mert ott kiderül, hogy hogy néz ki a csaj smink nélkül.
2020. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amiket leírtál, azok teljesen normálisak és átlagosak, fogod majd csinálni őket az új pasiddal. Nem kell ezen kattogni.


A probléma megint ott van, hogy mikor lehetőséged lett volna rá, nem beszéltél erről a barátoddal és kérdés nélkül belementél a bringázásokba, ahelyett hogy szóltál volna neki hogy ez neked nem érdekes, nézzetek el máshova vagy csináljatok mást, persze ezt értelmesen kommunikálva.

2020. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ezt nagyon túlspilázni. Beülünk egy kávézóba, és csókolom.

Ott nagy valószínűséggel úgyis eldől, hogy vagyunk -e annyira szimpatikusak egymásnak, hogy legközelebb mepróbálkozzunk valami komolyabb dologgal.

2020. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!