Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keres fel engem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres fel engem is hetente ha közben minden héten más lányokkal találkozgat?

Figyelt kérdés

Egy sráccal együtt voltunk 1,5 évig. Ő szakított velem de ennek már van fél éve. Azóta minden hónapban többször is felkeres. Célzásokat tesz a találkozásra, kibékülésre. De mikor épp hogy csak egy hónapja voltunk külön ő már szexelt mással. Ezek után természetesen nem szerettem volna kibékülni vele.

Azóta pedig havonta 1x-2x megpróbál velem beszélni, én lekoptatom, azon a héten még ki is tesz más lánnyal képet. Aztán következő héten egy másikkal. Aztan megint rám ír. Szintén lekoptatom, és ez így megy már fél éve. Én azóta mondom neki, hogy nekem ez nem fért bele és miután első hónapban már mással volt én nem szeretnék vele kibékülni.

A képeken amiket kitesz, nem ő van a lányokkal hanem lefotózza a helyet ahol éppen vannak, és azon jelöli meg a csajt és oda írja milyen jó volt ez a nap, meg szívek.

Igazából nem arra szeretnék választ kapni hogy miért nem tiltom le, hanem arra hogy akkor minek ír állandóan ha minden héten más csajjal van, ha esetleg van tippetek miért csinálhatja ezt?

Ő 23 éves, én 18



2020. máj. 27. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Bár nem biztos.. de talán lehet egy olyan oka is (csak tipp!!)

Ezzel akarja megmutatni, hogy na ő jó pasi hogy ennyi csajjal találkozik?


Vagy nem is tudom.. bár találkozgat másikkal de talán rájött, hogy (valamilyen szinten) fontos vagy neki


Csak ő tudja...

2020. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Őszintén? Szerintem kanos, és amikor épp nincs más szexpartner aki elérhető, épp neked ír. A helyedben simán csak ignorálnám. Vagy szemétségből is esetleg, hogy feltépje a régi sebeket. Így vagy úgy hagyd figyelmen kívűl.
2020. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon egyszerű a válasz, az a sok csaj akivel lóg, benne van a körforgásban és nyilván az a cél hogy bővítse ezt a közeget, ezúttal veled. Minél több csaj van zsebben, annál többel tud váltogatva szexelni, anélkül hogy bármi kötelezettség lenne.


Minden egyes alkalommal amikor visszaírtál, azt mutattad hogy gyenge vagy és muszáj rá reagálnod. Borzalmasan gyengének lát és hülyének tart, ezért próbálkozik újra és újra. A csend az igazi fegyver, amivel azt mutatod hogy már annyit sem ér hogy elolvasd az üzenetét. Magadnak is csak jót teszel, ha már nem foglalkozol többé vele.

2020. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
28%

Nem tálalja a helyét nélküled.

Valószínűleg meg szeret téged és ezekkel a képekkel,lányokkal próbálja még saját magának is bebizonyítani,Hogy jó neki nélküled. De legbelül tudja,hogy nem.

2020. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
58%
Féltékennyé próbál tenni. Ejtsd pofára és tiltsd le mindenhol.
2020. máj. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!