Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti örülnétek ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örülnétek ilyen ajándéknak szülinapra vagy évfordulóra?

Figyelt kérdés
Csinálnék a barátomnak egy kis dobozt és bele ilyen kártyákat tennék, amit akkor használ fel ha akar. Pl. : masszázs, ágyba reggeli, kicsit intimebb erotikus dolgok, de egyszerűbbek is. Nem lakunk együtt, de elég sokat vagyunk egymásnál, szóval ki tudná használni. Ti örülnétek ilyennek? Vagy inkább találjak ki mást? Minkenképp csinálnék neki ajándékot!

2020. máj. 29. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez jó.
2020. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet. Bár az én barátomat ismerve nem lenne kihasználva, de ha ő kihasználja akkor tökéletes.
2020. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Remek!
2020. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Én valami személyesebbnek jobban örülnék. Biztos vannak közös képeitek, pl. Csináltathatnál egy olyan bögrét, amin a közös képeitek vannak. Vagy egy szivecskés párnát egy cuki közös képpel, szóval valami olyasmit, ami rólatok szól, kettőtök kapcsolatáról.
2020. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Örülnék bizony! Hajrá, nagyon jó ajándék
2020. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönne.:D
2020. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó ötlet!
2020. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
#4 azért mert egy százhuszadik felesleges kacatra ráteszel egy saját képet nem lesz személyes! Fantáziátlan, ódivatú, felesleges baromság.
2020. máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...

Nyilván nem haragudnék meg, de nem is szeretném felhasználni ezeket a kártyákat. Egy kapcsolatban nem szeretem, ha utasításra csinálna bármit. Én úgy vagyok vele, hogy ami izgatja, amit szívesen csinál, az jöhet. Amit "csak az én kedvemért", azt inkább hanyagoljuk.

2020. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 de nyilván nem ír olyasmit a kártyára, amit nem akar megcsinálni. Vagy ha annyira birka, hogy igen, akkor amúgy is megcsinálna mindent, amit a másik kér.
2020. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!