Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? kellemetlenül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? kellemetlenül érzem magam!

Figyelt kérdés
Az a helyzet hoyg eléggé szegények vagyunk és szégyellem azt ahol lakunk de nem tudok vele mit csinálni.Es itt nem egy falfestesre gondolok mielőtt bárki félre értené, sokkal szarabb helyzetbe vagyunk. Anyukam egyedül nevel engem egyke vagyok. Hogyan hívják át így barkit is barátokat/pasit? Anyu megerti és tudja a problémám de mégse tudd vele mit kezdeni. Egyébként ő se hív át senkit hozzánk ez miatt mert kellemetlenül érzi magát. 16/l Valami tanács esetleg

2020. máj. 30. 16:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Apukám se segít nekünk csak a párkapcsolataval foglalkozik. De az nem érdekli hogy a lánya alatt osszeomlik a lakás
2020. máj. 30. 16:33
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Ne érezd magad kellemetlenül!


Az igazi barátaidnak nyugodtan meséld el, hogy hol laksz, meg hogy mi a helyzet. Ők meg fogják érteni, és mindenben segíteni fognak (Legalább is én ezt tenném a helyükben).

A kamu barátok meg sajnos kamu barátok.

2020. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt előre ugye nem lehet tudni ki a kamu és ki nem. A kamu barátok meg utána pletykálnak hoyg mi milyen helyen lakunk
2020. máj. 30. 16:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Volt egy barátom akinek elmeseltem, mindent tudod megbíztam benne aztán lerazott ma már nem is foglalkozik velem
2020. máj. 30. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem csak úgy random szeretnél embereket meghívni... akiket szeretnél meghívni azokat valószínűleg azért mert olyan a kapcsolatotok... Egyébként nem is kell feltétlenül elhívni őket, de persze neked is jobb lenne ha ez a teher megszűnne. Aki meg azon pletykálkodik hogy hogy milyen anyagi körülményeket tud teremteni (gondolom kemény munkával) egy egyedülálló anya az meg undorító. Aki értelmes nem fog piszlálni téged aki meg nem az azt meg szad le...
2020. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt gyakorold és tanuld meg (úgy hogy el is hiszed), hogy nem az számít milyen körülmények között vagy, nem az dönti el milyen ember vagy. Nem leszel kevesebb mert szegény a családod.


Én jó körülmények között laktam, de mégis csak 1-2x hívtam oda valakit, nem különösebben éreztem jól magam hogy itt vannak. Bárhol lehet találkozni, bárhova lehet menni - simán csak kiülhettek az utcán is valahova és kész, teljesen mindegy hol vagytok. Azt se kell tudniuk hogy mi van veled ha nem bízol bennük. Magadban kell bízz, hogy nem az határozza meg a személyed hogy mennyi pénzetek van.

2020. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Menjel mihamarabb kollegiumba,kerulj ki omnan!

Egyebkent tisztasag vam? Igenyesek vsgytok akkor nem lehet nagy gond ha regi a parketta v leesett a vakolat.

2020. dec. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!