Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-19 éves lányok, nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-19 éves lányok, nektek bejönnek az emósok?

Figyelt kérdés

Tehát az ilyes tokió hoteles, hosszú vasalt hajú fiúkra buktuk?


Vagy inkább a "menő", kigyúrt, divatolós, Fila-táskával villogó, Tiestót hallgató zselés hajú fiúk tetszenek nektek?



2020. máj. 31. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Ez teljesen egyénfüggő, de nekem személy szerint nem a külső a fontos. Lehet egy ultrajóképű, izmos fiú is a legnagyobb szemét.

Viszont a kérdésre válaszolva, szerintem cukik az emós fiúk, feltéve, ha nincsenek agyonpiercingezve. (Utálom a piercinget:) )

2020. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Miért buknék olyan fiúra, akinek Tokióban van hotelje? Mi az a tiestó? Fura vagy.
2020. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem egyik sem az esetem. De (ahogy az 1. is mondta), ez mindenkinél más, szóval a válaszokkal nem érsz sokat.
2020. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Mi van? :D Valami rendszerhiba feldobott új kérdésként egy 10-15 évvel ezelőtti kérdést? XD


Vagy a kérdező most tért magához a kómából vagy a hibernációból? :D

2020. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Ahogy a #4 is utalt rá, ma már elég ritkák az emók, én meg szeretem a fura emberkéket, úgyhogy miért ne? :D

Mivel én rocker, emo, punk és góth keverék vagyok (😂😂) nekem bejönnek, bár, ahogy az előttem szólók jelezték, nem a stílus az elsődleges.

2020. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Még vannak "emósok"? Ez nem lecsengett úgy 10 éve?

Meg zselézett hajú fiúkat sem látni már túl gyakran. De az nekem nagyon tetszik.

21/L

2020. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt a kérdés tényleg egy időgépes fazon írhatta, mert mindkét srác ritka mostanság. :D A másik meg, hogy alapból soha nem kétfajta stílus létezett, hanem sokkal több. Tehát hülyeség, hogy ha nem az emók jönnek be, akkor majd a nyálgépek.
2020. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyik sem jön be. De akkor már inkább a 2. "menő", mint az emós.
2020. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem
2020. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Nekem tetszik az emó stílus de az kevés hogy hosszú vasalt haja van. Nekem inkább az dárkos lelkület számít és tökmindegy hogy hogy öltözik.

Nekem a amikor valaki ki van gyúrva az nem tetszik, inkább csak az amikor valakin látszik hogy sportol de annyira nem izmos.

Nekem tetszik ha valaki mélyebben elgondolkodik a világ dolgain, csendesebb, befelé fordulóbb.

2020. máj. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!