Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta ismerem Őt(fiút). Két éve nem beszéltünk egymással.

Két év után rám írt pár napja. Először nagyon lelkes volt, örült, felhívott. Aztán napról napra kevesebbet ír. Folyamatosan én találok ki témákat. Ő a szokásos pár szavas választ adja.

Vajon ez nála csak egy fellángolás volt?

Nagyon szeretem Őt, és nem tudom, hogyan tehetném jobbá már a kapcsolatunkat. Nem akarom elengedni.. Ő neki a személyisége a legtöbb dologban eltér az enyémétől.

Bevalottam neki, hogy szerelmes vagyok belé..ezt tudja.. de úgy érzem, hogy csak hülyít.


Most mit csináljak?

Köszönöm a válaszokat. /L



2020. máj. 31. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor jó, ha mindketten tesznek a kapcsolatért! Ha ő csak egyszavasozik, te meg tepersz, akkor egyoldalú lesz és kihasznál. húzódj kicsit vissza szerintem, bizonyítsa, hogy ő is akar téged! 48F
2020. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet!!
2020. máj. 31. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Fellángolás?Ugyan már!

Addig voltál neki jó míg nem talált valami beszélgető partnert (csajt nyilván) akivel akár kapcsolatba léphet....

2020. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok: úgy is mondhatjuk, hogy valszeg neked jobban tetszik, mint te neki, és ő valójában nem akart tőled semmit, csak gondolta megkérdezi hogy vagy, te meg jöttél egyből, hogy hurrá és ő meg erre nem számított, nem akarta.
2020. jún. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, és tudjàtok? Lehet,tényleg így van és félre értettem mindent:/
2020. jún. 1. 09:43
 6/6 anonim válasza:
Lehet félre értetted és sajnálom.Majd eljön egyszer vki aki érdeklődni/tőrődni fog veled viszont ha ez nincs meg már a legelején kár futni utána ezzel is csak magadnak okozva fájdalmat.Viszont ha nem látja meg azt ami benned van nem is érdemli meg,hogy lássa.
2020. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!