Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lehet férfi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lehet férfi egy fiúból?

Figyelt kérdés

Azt értem mik a férfinek a jellemzői. Felelősségvállalás tekintélyeesség, ez az alfa hím érzet, Kiállás, határozottság.

De szerintetek hogy lehet eddig a pontig eljutni.

Véletlenül se szeretném megjátszani magam és egy olyan szerepbe bújni aki nem is én vagyok.

Néha vannak lányos megmozdulásaim még éretlen viselkedéseim, de imádok gyerek lenni valahol. De az élet egyre inkább megkövetelné, hogy felnőljek.

Jó tudom megfelelési kénszer stb.

Úgy érzem, nem tudok úgy egy érett nőt/lányt bevonzani az életembe, ha magam se vagyok férfi.

18F



2020. máj. 31. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Tapasztalatokkal, csalódásokkal, kihívásokkal.

Egy férfi nem attól férfi, hogy alfa, hanem attól, hogy érett

2020. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
34%

18 évesen, ha a fejed tetejére állsz sem leszel férfi.

az majd valahogy 30 éves korod környékén jön el, ha egyáltalán.

2020. máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Még gondolkoztam az este és valóban az lehet a megoldás, hogy nyitnom kéne új kapcsolatok felé új tapasztalatokért. És tényleg előre visz a csalódás, kihívás is, mert megerősít. Köszönöm!

#2 Szerintem nem feltétlenül van összefüggésben a kor és az érettség(bár általában igen). Pl egy felnőtt is lehet gyerekes, pl féltékeny, önző, felelőtlen. Ezeket kiskorban érdemes megtanulni. De egy kérdés felfogását is gyerekkorban érdemes megtanulni, ami neked még nem sikerült. De kérlek, ha tudsz arra válaszolj hogy >Hogyan<, ne arra hogyan nem.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2020. jún. 1. 07:52
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 Átgondoltam, hamisan vádoltalak. A 'nem' negatív festéssel is lehet szűkíteni azt a gondolathalmazt amire a kérdésem irányul. Szóval a sértő kijelentésem miszerint nem fogtad fel a kérdést, vedd semmisnek. De ettől függetlenül a kor alapján ítélkezést továbbra se támogatom. De, ha vannak érveid hallgatom szívesen.
2020. jún. 1. 07:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,

Számomra a férfi és a fiú ugyanaz, mert valaki lehet fiú korában is érett, és lehet férfi korában is fiú. És az hogy lányos viselkedés, vagy éretlen megmozdulás, szerintem mindenkinél megvan, mert nem lehetünk tökéletesek. Minden ember más, azaz mindenkinél más hogy mikor lesz érett.

Nyugodtan érezd magad úgy mint a többi ember. És így azt mondom, megtalálod az igazit, aki azokkal a hibákkal szeretni fog, mint amik másoknál is megvan, csak máshogy.

2020. jún. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem sok dologból áll össze, de egy része természetesen az, hogy a gyermeki naívságodon túl vagy. Ehhez az kell, hogy megfelelő időben, megfelelő csalódások érjenek, amiket kellőképpen dolgozol fel. Talán a három pontja az elvesztett családtag, kihalt barátság és széthullott szerelmi élet/megcsalás. Ha ezekből fokozatosan úgy jössz ki hogy tanulsz belőlük, fejlődsz és javítod magad, akkor olyan tapasztalatok és bölcsességek birtokába kerülsz, amivel levetkőzöd az addig mesés világképed (ami gyerekkorodtól kezdve a rajzfilmekből, filmekből, reklámokból, társadalmi elvárásokból és nyomásból, stb. állt össze, mikor rájössz hogy milyen hazugságokat neveltek beléd folyamatosan).
2020. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!