Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok vagy megfog jönni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok vagy megfog jönni?

Figyelt kérdés
A menstruaciom meg rendszertelen. De már lassan megkellene jönnie mivel 2 hónapot még sose maradt ki. 3 napja volt az aktus. Azota erzem hogy fájdogál az alhasam illetve puffadok. Lehetseges hogy megfog jonni? Igazabol nagyon varom mar hogy megjojjon mert nem szeretnek terhes lenni.
2020. jún. 1. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kulcskérdés: védekeztél? (A megszakítás nem az). Ha nem védekeztél,terhes lehetsz.

Egyébként 3 nap után még semmilyen terhességi tünet nincs.

Hány éves vagy,hogy nem állt még be a mensid?

2020. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Védekeztünk gumival. Belém élvezett de nem ellenoriztuk a gumit (legalabbis en,mert mikor elment azonnal kidobta es ennyi volt a szex,gondolom ő észrevette volna).

17 leszek

2020. jún. 1. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
A terhesség jelei nem 3 nap után jelentkeznek, ha gumiba élvezett valószínűleg nem. Könyörgöm ne szexelj már, ha még ennyi eszed sincs.
2020. jún. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 Szerintem ez még mindig egy fokkal jobb, mintha nem is védekezett volna, aztán most siránkozik.

Ha rendszertelen, akkor szerintem meg is válaszoltad a kérdést. Egyáltalán nem valószínű, hogy terhes vagy.

2020. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!