Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek így? Így sosem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így? Így sosem ereztem!

Figyelt kérdés

Tavaly majustol iden februarig se veled se nelkuled kapcsolatban voltam egy sraccal. Randizgattunk es eleg sok dolog tortent koztunk. Egeszen addig a pontig nem erdekelt kulonosebben a srac, amig ki nem talalta, hogy nem akarja folytatni. Ezutan nemi ido elteltevel elkezdtem hianyolni. Itt tartunk most is. Nagyon hianyolom, es azt hiszem beleestem. Csak ra tudok gondolni.

Sok baratnom javasolja, hogy probalkozzak mas fiukkal foglalkozni, hiszen volna jelentkezo, es en is merek probalkozni, de egyszeruen mar a gondolattol, hogy mas fiu megcsokoljon vagy egyaltalan megerintsen hanyinger kap el, szo szerint! Rosszul vagyok mar ennek a felvetesetol, a gondolatatol!

Magamat nem ilyennek ismertem, hiszen peldaul bulikban ha mar szingli vagyok nem feltem felkerni tancolni mast, es en sem huzodtam el. Ha elhivtak randira tobbnyire elmentem, proba szerencse.

De most?!? Nem tudom miert van ez.

Voltam mar szerelmes olyan rozsaszin kodben, hogy ra gondolva is rozsaszin. Akkor sem neztem ra masra, de akkor nem is akartam. Most pedig hallgatva masokra probalnek, de eselytelen ilyen ingerek mellett. Azert kicsit megremit, hogy szo szerint undor alakult Ki masok irant. Foleg, hogy csaladon belul is. Nem birom csaladon belul sem ha akar pl apa megolel.. elfog a hanyinger.

Csak azt tudom elkepzelni, hogy a srac olel meg, vele bujok ossze stb..

ez miert van????



2020. jún. 2. 23:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

hát az undort nem tudom mire vélni, de valószínűleg minden rá emlékeztet, de a felé táplált érzéseidre azt mondnom, hogy "akkor értékel igazán az ember valamit, amikor már nincs". Ez ilyen tiltott gyümölcsös dolog. Eddig minden frankó volt, csak veled, mintha el lenne köteleződve, aztán kimondja, hogy ezt nem szeretné innentől kezdve és akkor eszmélsz rá, hogy szereted, tehát eddig is valamilyen szinten szeretted, csak most a hiánya is párosul mellé.

Remélem érted, mire akarok kilyukadni, ha nem, írj

17/L

2020. jún. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!