Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezdett el hirtelen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdett el hirtelen mosolyogni?

Figyelt kérdés

Szóval, nincs tapasztalatom a témában, akivel eddig közelebbi viszonyba kerültem, vele játszadozással és hülye viccekkel indult az egész, semmi komoly... Természetesen akkor sem vettem észre, hogy mit érez irántam. Van 1-2 lány barátom is, velük napi szinten beszélgetek, de nem is szeretnék egyikükkel se semmi komolyabbat..

Most viszont van egy lány akivel hetente találkozok körülbelül és 3-4 hete mindig rám mosolyog én meg persze visszamosolygok. Nem hiszem, hogy a külsőm különösebben bejönne neki, mert hát nem vagyok az a kifejezetten szép alak, azt hogy ki vagyok és mit csinálok pedig nem tudhatja mert nem nagyon beszélgettünk eddig. Mindig segítőkész volt és gyakorlatilag így ismerkedtünk meg... Eszembe nem jutott volna odamenni hozzá, hogy bemutatkozzak ő jött segíteni, aztán természetesen bemutatkoztunk egymásnak és gyakorlatilag így ismertem meg.

Miért van ez a hirtelen mosolygás?

Lehet, hogy kezdeményezni szeretne, de mivel ott vannak a szülei ezért nem mer?


2020. jún. 3. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg szimpatikus vagy neki.


Amúgy pedig mindenkinek más tetszik, lehet, hogy neki pont az olyan típusú fiúk jönnek be neki, mint te.

2020. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet csak kedves jellemű, mindenkire mosolyog

Bár ha most kezdte el veled ezt csinálni lehet kedvel, mert mi más oka lenne csak úgy random elkezdeni mosolyogni rád, amint találkozik a tekintetetek

2020. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!