Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak milyen fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Igen, tudom. Ezerszer elmondták már ilyen kérdések alatt, hogy személyenként változó, de szeretném, ha valaki leírná az Ő ízlését.

Beszélgetni is szívesen beszélgetek, ha valaki akar, úgymond "gamer" vagyok, szóval közös kockulás is lehet :D

(Leginkább direct instagram a beszélgetési mód és discord. Ezeket itt privátban leírom, ha kell valakinek.)



2020. jún. 3. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nos...amellett, hogy nincs kimondottan esetem, elmondom, hogy mi az ami kifejezetten vonzó tud lenni számomra egy fiúban

nem hátrány ha magasabb mint én, nem kell, hogy olyan kidolgozott teste legyen de nem zavar ha az

igazából arca engem nagyon megtud fogni amikor valakinek sötét haja van és szép nagy barna szeme

bár itt leszögezném, hogy a legutolsó fiúnak akiről elmondható, hogy talán, esetleg szerelmes voltam belé egy kicsit, zöld szeme volt és nagyon nagyon tetszett külsőleg is

vonzó nagyon amikor valakinek van tekintélye és olyan kisugárzással rendelkezik ami hatással van nem csak a nőkre, a férfiakra is

tetszik ha valaki ambiciózus és vannak céljai, intellektuális és érdeklődő ugyanakkor nem akar mindig a középpontba lenni, vonzó, amikor valaki például egy baráti társaságban nem mindig a legnagyobb forma hanem egy olyan rejtélyes csendes megfigyelő, de azért vicces és intelligens

szeressen velem beszélgetni és cseréljünk véleményt dolgokról, még ha nem is ért velem egyet ( ami egyáltalán nem baj) próbálja meg megérteni, hogy hogy is értem amit mondok és nem baj ha időnként cinikus és arrogáns, bár inkább ne velem legyen az

az sem hátrány ha szeret politizálni, mert hát én is szeretek

és mint már mondtam szeret beszélgetni, mindenről, bármiről

17/l

2020. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is el tudom mondani nekem mi tetszik.

A magasság bekem nem fontos mert én nagyon alacsony vagyok, tehát nálam úgyis magasabb. Nekem nem tetszik annyira a kigyúrt test, de az sem ha valaki duci, vagy "mackós". Nekem a vékony, de kicsit izmos test tetszik.

Szeretem a sötét hajat, a legjobb ha göndör és a szürkéskék szem tetszik a legjobban.

A belső tulajdonságoknál nekem fontos hogy intelligens, művélt és tájékozott legyen, előny ha érdeklődik a művészetek iránt.

Engem a politizálás zavarna, mert útálom a politikát.

Fontos hogy sokat tudjunk együtt lenni, vagy amikor erre szenélyesen nincs lehetőség akkor telefonon beszéljünk.

Én nem vagyok különösebben oda a videójátékokért, de nem zavar ha a másik játszik, amig ez nem megy az együtt töltött idő rovására.

Szeretem ha az enyémhez hasonló, elvont, szarkaztikus, morbid humort és ha a másik érdeklődik a "sötétebb" dolgok iránt.

2020. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Leírom akkor én is, hogy milyen vagyok a kockuláson kívül.

Nem vagyok túlságosan magas, 172, de még növésben vagyok. Ősszel sötétbarna a hajam, tavasztól kicsit világosabb lesz. A szemem világoskék elvileg "óceánkék" legalábbis ezt már megkaptam.

Az eszemről körülbelül annyit, hogy van amikkel egyetértek a tanulásban van amivel nem (pl felesleges megtanulnom, hogy mi a főnév, ige meg hasonló butaságok, sokra megyek vele az életben :D )

A videójátékokról annyit, hogy mivel nincs senki, aki úgy konkrétan akar velem valamit csinálni játszok, meg kiszoktam menni focizni (a foci ellenére nem vagyok túl sovány, 67kg) napi szinten olyan 10 órát játszok, de ha van mit csinálni akkor max 1-2 órát (ezzel lehet el is ástam magam, bár nemtudom)

Ha mások ott vannak és beszélgetünk akkor nem játszok, beszélgetek.

A humorom elég sötét, néhol perverz, de mértékkel. Értem a nagyon "fogyatékos" vicceket, ezekre példát nem tudok most felhozni. Még ha eszembe jut valami, vagy valamit hiányol valaki akkor ide leírom, vagy privátban. (Azt hogy melyik utca melyik házában lakok nem :P)

2020. jún. 3. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!