Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehetek valószínúleg, elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetek valószínúleg, elég tipp is?

Figyelt kérdés

Igazából nem is tudom nagyon a szexualitásomat, viszont visszagondolva hogy még 13 évesen irogattam egy sráccal és nagyon szimpi volt kedveltem nem tudtam nem rá gondolni, de aztán ugymond ejtett az exéért, viszont nem voltunk egy pár, asszem aznap akartam elmenni a találkozó helyre (első alkalom lett volna hogy találkozunk) ed tiltás után, heteken át szomorú voltam, aztán 14 évesen 8ikban a legjobb barátnőmmel volt egy-két álmom fantáziám de hamar elment miután elballagtunk, aztán idén a uj barátnőm egyik haverjával egy-kétszer kimentünk egész nap mindennap órákat beszélgettünk, de végül csak barátok maradtunk mivel szerzett egy csajt magának és szintén ejtett ő is, így kivételesen most én tiltottam, viszont a barátnőmről is volt egy-két fantáziám hasonló na


ebből kifolyólag talán pánszexuális vagyok bár kitudja, nem volt még első csók se kapcsolatom se .-.



Szerintetek hova sorolhatnám magamat kb 0 tapasztalattaL? xd


17/L



2020. jún. 4. 01:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
A barátnődről miket fantáziáltál?
2020. jún. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát inkább nem irom, de gondolom ebből már sejteni is lehet
2020. jún. 4. 01:33
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze, de amikor képzelődtél te a domináns vagy a szub szerepben voltál?
2020. jún. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az egy jó kérdés, az a rész mindig homályos volt, nem igazán tudtam kivenni, de ha tippelnem kéne akkor ofc szub/bottom szerepet tölteném be xd
2020. jún. 4. 01:39
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
És az életben is ő a domináns, vagy csak most a képzeletedben?
2020. jún. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hát erősebb/magasabb is én meg hozzá törpe vagyok xd


viszont erről csak én tudok senki más, *barátok* vagyunk egymással

2020. jún. 4. 01:50
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt honnan tudod hogy erősebb nálad?
2020. jún. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Te mit perverzkedssz itt 5ös?:D Nem igazán erre vonatkozik a kérdés:D Hogy lehetne már szub vagy domináns, ha még semmilyen tapasztalata sincs?


Kérdező. Teljesen jósszándékkal mondom, szerintem a "mi vagyok" kérdésre a válasz: tapasztalatlan tini.


Tapasztalatlan: gondolom nem kell magyarázni, elmondásod szerint sem volt még lényegében se párkapcsoaltod, se szexuális életed. Innentől kezdve nem érdemes olyat kategorizálni, ami még egyetlen tesztkkört se futott. Mindenesetre a szexuális beállítottságot nem a szexuális fantáziák, hanem a szerelmi vonzalom határozza meg elsősorban. Azaz az identitásodat elsősorban a párkapcsolati életed fogja eldönteni.


Tini: már csak korodból eredően is (pfuf, mondhattál volna 18at is, így lesznek trollok akik jelentenek a korod miatt a kategóriában...). Az ember identitása tizenéves korban nagyon képlékeny még, de 25 éves korig gyakorlatilag nem mondható véglegesnek. És ez csak kitolódhat azzal, ha későn jön a tapasztalás. Szóval szerintem ne akard magad kategóriákba súvasztani, amúgy sem túl egészséges, de a helyzetedből eredő képlékenység miatt értelmetlen és káros is lenne.


Szóval a besorolásán és a konkrét identitásán gondolkodjon egy 30 éves sokatlátott valaki. Ez úgyis csak "filozófia", nem lesz ettől az ember se jobb, se rosszabb, se több, se kevesebb. Van aki büszke arra, ha egy csoporthoz tartozik. Aztán lehet 1 évvel később egy másikba fog. A szexualitásra büszkének lenni viszont nárcizmus:D

2020. jún. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ennyire nem tudod akkor ne sorold magad sehova🤷‍♀️

Mire jó az. Azt hiszem a queerek azok akik nem tudják mik.

2020. jún. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha, ha így van, akkor a queerek elég titokzatosak. Ők nem tudják mik... és a világ angyrésze sem tudja mi az a queer:D
2020. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!