Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van másnak is olyan lányismerő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van másnak is olyan lányismerősek, akinek jót tett kinézetre egy kis hízás?

Figyelt kérdés

Most találkoztam egy osztálytársammal, aki eléggé kikerekedett az elmúlt hónapokban, kb. 10 tíz kilót simán hízott. Előtte vékony lány volt, most sem kövér, de "telt" lett, mindene formás és nagyon jót tett neki. Szerintem csinosabb lett így.


Másnak is volt ilyen tapasztalata, hogy fogyás helyett éppen hízással lett szebb a lány?


F



2020. jún. 4. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

nekem jobban tettszik hogyha egy lány megizmosodik, nem meghízik.

az izmok nagyon szép alakot adnak lányoknak is

2020. jún. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van, de az csak azért javított rajta, mert a csaj csont és bőr volt előtte. A hízás után lett egyáltalán alakja. Nekem nem annyira jönnek be az elhízott vagy teltebb lányok, de ő megtetszett. Ez csak attól függ, mi jön be neked. Van akinek akkor is tetszik ha a lány szerez egy kis + súlyt, ha alapjában 100 kilós
2020. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gimiben volt egy osztálytársam, aki akkor tetszett amikor felszedett pár kilót, nagyobb lett a cickója stb. Utána lefogyott és megint olyan volt, mintha anorexiás lenne, így már nem tetszett.
2020. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jópár ilyen lányt/nőt ismerek.
2020. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!