Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme ezen rágódnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ezen rágódnom?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel már régóta együtt vagyok. Nagyon szeret és én is őt. A napokban nálunk beszélgettünk a családdal és az álmokról beszéltünk. Felhozta, hogy álmában smárolt a legjobb baratjával, akire sokáig féltékeny voltam, de utána nem érdekelt különösebben. Mivel kindent elmondunk egymásnak ezt is elmondta. Biztos nekem js voltak hasonlók csak nem emlékszek. Érdemes ezzel foglalkoznom? Mert nem tehet róla, csak picit lehúzta az önbizalmamat, és megint jobban érdekel a pali, mint kéne. Szerintetek van értelme ennek? Mert utána is mikor már látta, hogy rosszul esett megvigasztalt, és mondott pár dolgot, és hiszek is neki mert soha nem tett semmi olyat. Picit ez a történés felzaklatott, mert érzékenylelkű vagyok, lehet mást nem érdekel ez, kíváncsi vagyok ti mit kezdenétek ezzel a helyzettel.

2020. jún. 4. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Higgy a barátnődnek, nem ő irányítja az álmait, nem jelent semmit.
2020. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Mivel elmesélte, biztos nem jelentett semmit. Akkor aggódj, ha nem mondja!

Regen en is almodtam ilyeneket random haverjaimmal. Olyannal is, aki nagyon nem jott be.

2020. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy felzaklat, de nyugodj meg, semmit nem jelent. Sokszor álmodunk teljesen random emberekkel, akiket nem ismerünk igazán, vagy nem gondoltunk rájuk mostanába. Te is mondtad, hogy mindent megbeszéltek egymással, mi itt a gond? :)
2020. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Picit féltékeny vagy ,és ennyi . Ne bosszantsa fel magad olyanon ami nem történt meg . Az álmok vadak ,és több olyan álma van amikor veled van együtt és nem mással ,csak azt nem mondja el.
2020. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem is felzaklatott eleinte, sőt... Nagyon is. Viszont nem éri meg vele foglalkozni, az almokba nincs beleszólása
2020. jún. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!