Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jelent valamit,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelent valamit, vagy csak én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Ma volt egy osztálytársam szülinapja (buli, egy helyi kocsmában), ahol nagyrészt csak más osztálytársaink voltak, de ott volt az osztálytársam legjobb barátnője. (Az osztálytársam is lány). Odafele úton négyen mentnünk, a szülinapos, egy másik (srác) osztálytársam, a sz.n. legjobb barátnője meg én. (Sétáltunk, mert egy helyen, pár utcányira lakunk)

Oda fele úton nem volt semmi, én a srcáccal dumálgattam, a lányok meg egymással.

Viszont a kocsmában már más lett, a szülinapos legjobb barátnője valahogy mindig mellém ült, amikor ivós játekot(psichológust, ami egy helycserés játék) játszottunk, akkor is mindig mellém ült. Cigizni is mindig kijött, amikor én mentem.

Egyszer amikor sorba álltam, akkor odajött, én elejtettem a pénzem, és ő megjegyezte, hogy én mindig elejtek valamit, és megpaskolta a vállam. Meg úgy egész este körülöttem volt.

Viszont kb. Köszönés nélkül ment el, a szülinaposnak szól, hogy mennie kell (11kor), mindenkinek egy csoportos sziasztokot odamondott, aztán ment..

Szerintetek ez jelent valamit?


Eddig csak köszönő viszonyban voltam vele.


18/f ő 17/l



2020. jún. 5. 01:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem írsz neki?

Pl, hogy tök jól érezted magad a társaságában, és ezt meg lehetne ismételni.

2020. jún. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elsőnek igaza van. Egy próbát mindenképp megér!
2020. jún. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ma van a szülinapja, felköszöntöttem, aztán azóta dumálgatnk, hogy tök jó volt a tegnap este, és még majd valamikor meg kellene ismételni.

Kívánjatok szerencsét :)

2020. jún. 5. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Hajrá főni!

Remélem, sikerrel jársz és jól alakulnak a dolgaid!

2020. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan, mit akarhatna egy lány a fiúktól? Szerintem csak a pireneusi kőszáli kecskék krónikus patagyulladásáról akart csevegni veled.
2020. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!