Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell a lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell a lányokkal beszélgetni? 😅

Figyelt kérdés
Na, szóval nem tudom, hogy hogyan kell beszélgetni, egy ellentétes nemű emberrel. Srácokkal sem beszélgetek túl jól, de ha egy lányról van szó, akkor kb megszólalni se tudok, se messengeren, se IRL

2020. jún. 9. 11:42
 1/9 anonim válasza:
31%

Hát. Magyarul.


Én tudok beszélgetni csajok!

Ha van kedvetek írhattok!!!

2020. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanúgy mint egy sráccal. Én legalábbis szeretem ha haverként kezelnek és nem "csak egy lány"-ként.
2020. jún. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Úgy, hogy ne arra gondolj, hogy jaj most egy lánnyal beszélgetek. Beszélgess úgy, mint bárki mással.
2020. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ne agyald túl, beszélj úgy velük mint egy kedves barátoddal. Érdeklődj, légy figyelmes. Ne légy nagyon nyomulós, az kiábrándító tud lenni.
2020. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
beszélj velük úgy mint egy fiúval csak kedvesebben
2020. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hali!

Köszönöm szépen a válaszokat (az elsőt leszámítva) és megpróbálom megfogadni azokat amiket leírtatok. M~g egy apró kérdésem lenne. Szerintetek az gáz, ha valaki nem tud effektíve kommunikálni egy ellenkező nemű emberrel?

2020. jún. 9. 23:35
 7/9 anonim ***** válasza:
nem gáz
2020. jún. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia én lány vagyok és régebben én sem tudtam ellenkező neművel beszélni. Amikor hozzámszólt vagy csoportba kellett dolgozni akkor én szétpirulva ültem mellette és nagyon kínos volt. Azóta ez már eltűnt és már nyugottabban beszélek a fiúkkal. De amúgy ha egy sima szia-val kezded már az is jó. Ha szeretnél segítséget kérni akkor írj nekem privátba és segítek. :)
2020. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem gáz, lehet rajta dolgozni
2020. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!