Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szívesen hallanám így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szívesen hallanám így ismeretlenül ha elmesélnétek,hogy milyen volt az első plátói szerelem, ki volt az első lány,aki megtetszett,mi lett veletek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 07:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Az első komolyabb szerelmem egy lány volt az egyetemről. Már mielőtt elindult volna a suli írogattunk és nagyon szimpinek tűnt. Utána bent is beszélgettünk és ez az érzés egyre fokozódott. Olyannyira, hogy ekkora szerelmet azóta se éreztem (lehet ezután meg akartam védeni magam a fájdalomtól). Már úgy éreztem haladok, mert a lány visszahúzódó volt, nézegettünk telón képeket majdnem 2 hónappal sulikezdés után amikor megláttam, hogy egy srác átkarolta. Igen, az volt a barátja. Majdnem teljesen összetörtem, mert tudtam hogy esélyem sincs így, de az érzés meg nem múlik el csak úgy. Erre kellett egy fél év, mire sikerült elengednem de egy kész roncs voltam ezután. Hát, ez volt az első ilyen sztorim
2020. jún. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Én most egy picit szégyellem magam a lány helyett

És sajnálom :(

2020. jún. 12. 08:04
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Köszi 😁 Azóta túl vagyok rajta, de még mindig nem találtam meg a szerelmemet, úgyhovy ez még messze nem a happy end 😅😂
2020. jún. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam,hogy az 🙃
2020. jún. 12. 08:38
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Gimis voltam, 10.es. Mivel a gimit felujitottak igy szet voltak szórva ideiglenes helyen az osztályok.. Mi a kollegiumban voltunk, a lany aki meg 2vel felettem jart, a kolesz meletti epuletben. Nap mint nap lattam, de sose beszeltem vele egy szot se. Mindig csak neztem, illetve probaltam nezni, hátha arra jon. Gyonyoru vekony lany volt, szep arc, hosszu hullamos/göndör világos haj. Akkoriban odaig voltam az ilyen hajert. Sokaig a nevet se tudtam, de valahogy kideritettem, sokszor jartam arra direkt amerre lakott hatha lathatom.. Aztan elballagott es elmúlt az érzés.
2020. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Általánosba volt egy lány, akivel egy osztályba jártam, nagyon tetszett. Mindig próbáltam nézni, de nem nagyon mertem, nehogy észrevegye. Mindketten visszahúzódók voltunk, ezért sose beszéltünk, de valószínűleg neki nem tetszettem. Úgy lett vége, hogy kollégiumba ment másik iskolába. Ez nem is biztos, hogy szerelem volt.


Aztán gimnáziumba is volt egy lány aki tetszett, vele már beszéltem is, de szerintem ő csak barátként gondolt rám. 12. elején elköltözött és másik iskolába ment.

2020. jún. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
#5 szóval, neked ő volt az első és legfontosabb szerelem?
2020. jún. 12. 10:39
 8/25 A kérdező kommentje:
#6 Nagyon hasonló természetű vagyok én is, általános suliban én is így jártam... :(
2020. jún. 12. 10:40
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

Általános 1. osztály óta tetszik egy lány. :3

Volt akkor egy álmom hogy futottam az udvaron majd elestem és ő a kezét nyújtotta nekem. :P

Mindig is tetszett de úgy éreztem kevés vagyok hozzá így halogattam.

11. osztályra lett barátja így felejtős volt a dolog.

Most már felnőtt dolgozó férfi vagyok és elakarom érni azt a szintet, hogy tökéletes legyek hozzá pénzügyileg és fizikailag is. Nem sokára el is érem, hogy tökéletes legyek de most, hogy már elértem a céljaimat valahogy nem is érdekel annyira. Még mindig szeretem de megpróbálom ködnek ereszteni és a további álmaimnak élni.

2020. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom,hogy ha ez a lány pont neked való,akkor szeretne úgy is,hogy nem vagy olyan tökéletes fizikailag,se pénzügyileg🤷🏻‍♀️

De lehet,hogy csak én vagyok túl romantikus és naív álmodozó...


Őszintén kivánom,hogy legyen egy olyan csajszi az életedben,aki majd elfogad úgy,ahogy éppen vagy, és teljes szívből szeret :)

Mert nem vagy te kevés, senkihez :)

2020. jún. 12. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!