Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok többsége egyre jobban az alkalmi kapcsolatokat keresi, ahol nem szeretik csak a teste kell mintsem a komoly párkapcsolatot, ahol tényleg igazán szeretik?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek!

2020. jún. 17. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Rossz helyen keresgélsz, ha ilyen lányokat tartassz többségnek.
2020. jún. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem keresgél rossz helyen.
2020. jún. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Őszintén szólva minden lány máshogy áll ehhez. nekem pl volt egy kis szerelmi csalódásom ahol átcseszett egy srác. Azelőtt komoly kapcsolatra vágytam. Utána pár hónappal tényleg találtam egy olyan srácot akivel komoly és hosszútávú. De ha őt nem találtam volna meg (vagyis nem szerettem volna bele, rólam tudni kell h nehezen esek igazán szerelembe) akkor valószínűleg én is afelé hajlottam volna, hogy megpróbáltam volna kiélni egy kicsit az h fiatal vagyok és nem kell még elköteleznem magamat. Az is biztos jó buli lett volna, de koránt sem annyira jó mint megtalálni az igaz szerelmet. Nem tudom más lányok h vannak ezzel de én így. Most az a kategória vagyok aki lehet h az egész életét egy sráccal éli le, de ha pár dolog máshogy történik akkor lehetnék az is aki kiéli magát(bár nem tudom a "rbanckodást" mennyire élveztem volna, de pár buli erejéig biztos kipróbáltam volna ha lett volna lehetőségem. Lehetőség alatt most nem azt értem elsősorban, h szinglinek kellene lennem, persze annak kéne lenni, de találni kéne olyan barátokat is akik szintén hasonlóan csak kiélik magukat. De szerencsére nincsenek ilyen barátaim így a jobb irányba mentem el, ez volt a jó döntés).

Ez csak az én álláspontom remélem tudtam segíteni

17/L

2020. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4%
Engem többször megcsaltak, többen is. Aztán, aki ''hűséges'' volt, az meg lelépett. Maradok az érzelemmentes dugásnál, ha meg szeretetre vágyom, akkor ott a kutyám...
2020. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ez lánytól függ. Leginkább a fiúk miatti csalódás lehet az oka szerintem, de ez sem minden esetben igaz. Valaki pedig csak egyszerűen nem igényel mást, neki ennyi elég. Fiúk és lányok között is vannak olyanok akik hosszútávra terveznek, meg akik nem, ezen változtatni nem tudunk. Csak találni kell egy olyan párt, akinek hasonlóak az elképzelései mint neked
2020. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul ez a videó elég részletesen elmagyaráz pár dolgot https://www.youtube.com/watch?v=Fju41LUFGmU.


Ha nem, akkor röviden összefoglalva annyit mond a srác a videóban hogy az átlag lány/nő-nek/nak van egy elképzelése hogy ő hol áll amiből nem ad lejjebb azaz ha nem vagy az ő elképzelt szintjén esélyed sincs tartós kapcsolatra, a felettieknek meg bármilyen meglepő pont azért nem kellenek mert van jobb/ újabb hisz döglenek értük a csajok.


Ami az én véleményemet illeti, azért mert ma már ha valami nem úgy megy ahogy szeretnék könnyen találhatnak mást, ezért meg sem próbálják helyrehozni ha valami félrement. Ez ugyanúgy igaz a fiúkra is csak a lányoknak ha engem kérdezel kicsit könnyebb vonzónak lennie. De itt meg a perspektíva jön a képbe hogy én ezt látom, lányok azt mondják valszeg hogy a fiúknak könnyebb idk, ember függő. Azt viszont biztosra mondhatom amíg aktívan arra mész hogy legyen egy barátnőd addig nem valószínű hogy összejön. Mert abból üvölt hogy neked kell egy, azt meg senki nem kedveli alapesetben, ugyanakkor potenciális préda lehetsz azoknak aki csak ki akarnak használni. Ha gáz van hozd rendbe az életed, (tudom ez nehéz lehet de hosszú távon sokkal jobban jársz) érd el hogy hogy boldog legyél bármiféle külső behatás nélkül is, eközben akarva akaratlanul felépíted az önbizalmad ami pedig nagyon sokat segíthet az élet minden területén.


Remélem sikerült valami értelmeset is hozzászólnom a dologhoz, és hogy tudtam segíteni. További szép napot:D

2020. jún. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!