Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letiltott, így már a Messenger...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letiltott, így már a Messengerben sem jeleníti meg?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szakított velem a barátom 1 hónapja, majd letiltott engem. Akkor vissza tudtam nézni az üziket is, csak ugye írni nem tudtam. 1 hét után kb. láttam, hogy feloldott, majd most, megint le vagyok tiltva, és egy képet szerettem volna visszakeresni az üzenetek közt, de egyáltalán nem találom Messengeren sem már. Ez tényleg így működik? Eltűnik egy idő után az egész?

És ha valamikor felold, esetleg újból látható lesz minden?

Előre is köszönöm a válaszokat a kérdéseimre! :)



2020. jún. 17. 21:42
1 2
 1/20 anonim válasza:
95%
Ki tudja úgy törölni, hogy nálad is törlődik. Nem rég lett ilyen a messenger, lehet azért tiltott vissza, hogy ki tudja ezeket törölni.
2020. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Thispain ***** válasza:
94%
Úgy tudom, a messenger-en még csak 10 percen belül lehet úgy üzenetet törölni, hogy a másik ne lássa.
2020. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De nem azt írja ki, hogy “üzenet eltávolítva” (ezt tudom, hogy ilyet lehet), hanem magát a személyt sem jeleníti meg a Messenger, nem tudok rákeresni. Így pontosítva remélem érthetőbb! :)

2020. jún. 17. 22:10
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Letiltott, én is igy jártam egy csajjal, nem látom se a messengeren, sem facen. 40F
2020. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Thispain ***** válasza:
90%
Szerintem a barátod törölte azt a profilt. Azt tudom még javasolni, hogy a facebook pc verziójában a beállításokon belül valahol van lehetőség a saját profilhoz kapcsolódó dolgok letöltésére. Ebbe tartoznak bele alap adatok, posztok, és a chat beszélgetések is. Az utóbbiak között már megtalálhatod a régi barátoddal folytatott beszélgetést.
2020. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Annyit szeretnék kérdezni, hogy ez a régebbi dolgok letöltése pontosan hol található? Tudnál nekem segíteni? Köszönöm :)

2020. jún. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Thispain ***** válasza:
85%

Beállítások -> Facebook adataid(baloldalt) -> információk letöltése


A régi felületen kb. így van, viszont az új felületen még nem néztem.

2020. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Belallitasok es adatvedelem

Beallitasok

Facebook adataid

Hozzaferes az adataidhoz

-az adataid letoltese

2020. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem törölte magát, barátaimnak kihozza.

Veletek nincs hasonló? Aki tiltott titeket, ti vissza tudjátok nézni a beszélgetést?

2020. jún. 17. 23:51
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

Volt nekem ilyen, hogy valaki letiltott teljesen és nekem eltűnt fb-on. Még megtaláltam a chatek között, tudtam olvasni az üzeneteket, de természetesen nem tudtam írni neki, és nem is találtam a fb keresésnél.


(Egyébként pedig ha tiltott (vagyis nem akar veled kapcsolatot) akkor nem az a legbölcsebb megoldás a felejtésre, hogy visszaolvasgatod a régi üzeneteiteket...)

2020. jún. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!