Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érdeklem már a srácot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklem már a srácot?

Figyelt kérdés
Anotalkon ismerkedtünk meg, addoltuk egymást snapchaten, igen nem komoly kapcsolatra vágytunk vagy vágyunk, meg a távolság miatt megmaradtunk a képeknél, streakelésnél, de mindenről nagyon jól ellehetett vele beszélgetni. Szóval elkezdtünk beszélgetni pár hónappal ezelőtt, meg mindig úgy van hogy augban találkozunk..Eleinte én nem is akartam vele úgy belemenni a dolgokba, de ő megakart ismerni jobban, majd nekem is megtetszett a srác..minden reggel és este irt, napközben hogy mi történt vele, meséltem én is neki. De utánna kezdtem érezni nem keres olyan gyakran ahogy régebben, pedig nem voltam olyan aki zaklatta volna mindig. Gondolkoztam mi lehetett a gond, de mindent átrágva “akkora nagy hibát” nem találtam. Tudom..anotalk..nem láttam még személyesen stb, viszont én nagyon szívesen beszéltem vele és játszadoztam a gondolattal, hogy mit fogunk csinálni ha találkozunk..a srác 17 és én is. Szerintetek azt várja, hogy én írjak, vagy jobb ha hagyjuk egymást? 17L

2020. jún. 21. 05:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Rohadt öreg vagyok, a felét nem értem annak, amiről írsz. :-/
2020. jún. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egyszer-kétszer te is ráirhatsz biztos örülni fog neki hogy tudja hogy keresed.
2020. jún. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Írj rá, hogy lássa, hogy kresed.
2020. jún. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem van jobb dolga. Haverokkal, barátokkal élőben. Amikor megismerted, akkor biztosan unatkozott éppen.
2020. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy nincs nagy hiba, viszont lehet, hogy lapos a beszélgetés, mert mindennap ugyanarról szóltak a dolgok, nulla változással, ezért a srác kezdte megunni a stagnálást. Miért pont augusztusban találkoztok, nem lehet hamarabb? Az ilyen talik jót tesznek a beszélgetésnek, hiszen lesz valami más impulzus végre. Feltéve persze, ha élőben is szimpinek fogjátok találni egymást.
2020. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%
Hungarian nem megy at all, de English szavakat throwing bele a beszédbe very much...
2020. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Igen, sajnos az online ismerkedésben benne van, hogy ha sokáig online történik kifogynak a fiúk a témákból és átmegy "hogy vagy"-ba. Fontos, hogy te is írj rá, mert ha csak ő ír, az 1 irányú és a férfiak beletudnak fásulni!

Szóval, ha nem ír nem azért ír, mert elege lett, hanem olyan "nem látom az alagút végét" és bealszik. Fel kell ráznod az elálmosodásból, és nem várhatod a sült galambot. Neked is tenned kell a kapcsolatért. :) Ez ilyen.


Szóval vegyél egy nagy levegőt és ÍRJ! Rossz úgy se sűlhet ki belőle. Amúgy nyugodtan írj meg neki, hogy "Szia! Hogy vagy, hogy telt az elúlt napjaid? Várom már az augusztust, hogy tudjunk személyesen is beszélgetni!"

Én egy ilyen üzenetnek nagyon örülnék. :) Éreztetni, hogy ő is akar találkozni és nem csak én vágyom rá. :) Szóval ha gondolod, ez copy-pastolhatod is.

2020. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok :D

Csak nekünk még idő különbség is van, ezért csak este tudunk beszélni, és nem sokat :/

Egyébként én pl megkérdeztem, hogy ‘akkor te most kifogytál a témából?’ és akkor rájött, hogy egy kicsit elhanyagolt. Azóta pedig többször keres :)

Ha meg csak snapchaten beszéltek, lehet hogy jobb lenne máshol inkább azt alapból nem arra találták ki, de ha nektek úgy jobb akkor persze maradjon

17L

2020. jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
"akkor te most kifogytál a témából?" Ez kicsit durva, szerintem. Úgy hangzik, hogy a férfinak kötelező kizálólag témát feldobnia, mint ha nőnek egyáltalán nem kellene, mint ha nőt nem érdekelné semmi. Nő is kezdhet témát, ami jól esik a férfiaknak.
2020. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ja igen, az lemaradt hogy általában én dobok fel témákat, nem pedig ő. Nem durvának szántam, inkább ironikusnak. Mindketten nevettünk egy sort :D

8-as voltam

2020. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!