Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értelmes válaszokat szeretnék!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes válaszokat szeretnék! Zsarol, fenyeget az exem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval 4 hónapja megismertem az exemet aki rengetegszer vert át, hazudott a koránál és a nevénél is, el akartam hagyni de féltem tőle, nem tehettem semmit, megerőszakolt és utána képeket csinált, de én akkor sokkot kaptam. El akartam hagyni már sokadjára de zsarolt hogy a szüleim mindent megtudnak amit ő máshogy adna elő mint ahogy történt és mivel én nem teljesen emlékszem mi volt neki hinnének, lassan 3 hónapja szakítottunk nagy nehezen de folyamatosan zsarolt a képekkel hivogatott éjjel, egy hónapra eltűnt és az egyik régi haverommal vagyok most együtt és az ő egyik ismerősével is majdnem összejött az exem aztán azt a lányt is megerőszakolta és zsarolta, páran már megfenyegették, akkor egy időre eltűnt viszont pár napja a tesomra írt rá hogy élek e még, ő tiltotta, tegnap viszont magántelefonszámrol hívott amit tiltani sem tudok és most így fog zaklatni, félek rendőrséghez fordulni mert nincs bizonyítékom ami kézzel fogható bár több barátom és ismerősöm is tudja mit csinált velem és ott a másik lány is... Később kiderült hogy egy pár éve kapott 2 év felfüggesztettet valami drogügy miatt és pszichiátrián is volt mert önveszélyes, minderről semmit nem tudtam, mielőtt összejöttünk már egy ideje ismertem és barátaival is beszélgettem akik meséltek a múltjáról de úgy tűnik ők is hazudtak, annyira hülye voltam hogy bíztam benne és most tönkre akar tenni és borzasztóan félek de egyszerűen ötletem sincs hogy most mit kéne tennem, lassan tönkremegyek és már titokban nyugtatókat is szedek de nem bírom már sokáig, és még ki tudja hány lánnyal tette ezt... De nem tudom mire képes és nem kéne a szüleimnek megtudniuk..

16L



2020. jún. 25. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Ebből rendőrségi ügynek kéne lennie... hidd el, ha lecsukják, semmit nem csinálhat. Ha nem is csukják be, egy távoltartási végzést azért biztos kap, és a törvény ellen nem tud nagyon mit tenni. Tudom, hogy most ez ìgy ijesztő, de máshogy nem tudod ezt megállítani. A probléma az, hogy még fiatalkorú vagy, ezért a szüleidet is be kell vonnod... hidd el, ez így a legjobb, előbb-utóbb úgyis megtudják, és akkor már tőled kéne hallaniuk
2020. jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rég le kellene sittelni az előző dolgai miatt is , minden bizonyitekot ments el írd meg kopjon le vagy feljelented zaklatásért garazdaságért ! Vegyél paprikasprét és ha meglatod lefújod . Rokonokkal vadabb arcokkal veresd le .
2020. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Nekem ez olyan hihetetlen kérdés....
2020. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jelentsd fel minél hamarabb!
2020. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!