Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Állandóan ezen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Állandóan ezen agyalok..

Figyelt kérdés
Barátommal lassan egy éve együtt vagyunk. Édesanyjával nagyon jóba vagyok. Sajnos nem egy városban élünk, ezért busszal szokott jönni hozzám. Én is egyedül akarok menni hozzá, mivel mindig apukám visz engem, már ha úgy van. Suli időszakban 2 hetente találkoztunk, volt amikor 1 hónapig nem, most vírus ideje alatt majdnem 3 hónapot nem találkoztunk, és múlt hónapba találkoztunk utoljára. Ott szeretnék nála aludni nagyon, meg vele lenni a fentebb említettek miatt, mert ritkán látom a távolság miatt. Itt a nyár, és úgy érzem beleférne ez. Barátom is és én is tudjuk hogy nem lenne semmi este, csak összebújás, csók, ilyesmi. Hogyan vehetném rá a szüleimet hogy ott aludjak nála pár napot vagy esetleg egy hetet?

2020. jún. 26. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Hány éves vagy? Ha apukád ragszkodik ahhoz, hogy ő vigyen személyesen a pasidhoz, akkor szerinted milyen esélyed van, hogy ott aludhass? Esetleg úgy, hogy apukád köztetek fekszik a biztonság kedvéért? Nagyon fiatalocska a felvetésed. Csak a GYK meg ne tudja...
2020. jún. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem mondanám hogy ragaszkodik hozzá. De nem érzem magam 5 évesnek hogy ne menjek el egyedül akár barátomhoz, akár nem. Egyébként meg vannak nálam fiatalabbak is biztos akik esetleg ebben a témában tesznek fel kérdést, szóvaal😅
2020. jún. 26. 17:10
 3/14 A kérdező kommentje:
Meg tudod kedves #1, hogy azt nem értem, hogy az osztálytársam miért aludhat ott a 22 éves f@szijánál, több alkalommal is, s én miért nem :)
2020. jún. 26. 17:14
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd a szüleidnek, hogy otthon lesznek a barátod szülei is, esetleg beszéljenek a szüleivel stb. ez majd lehet megnyugtatja őket.
2020. jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 Rendben, köszönöm! Csak tényleg nagyon rossz ez,hogy ritkán láttam, és attól félek hogy most nyáron is ritkán fogom látni 😞
2020. jún. 26. 17:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársad azért aludhat ott a 22 éves faszijánál mert az ő szülei megengedik neki, te pedig azért nem mert a tieid szigorúbbak. Ilyen egyszerű :D
2020. jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát jólvan, nem ilyen egyszerű de nem megyek bele ebbe. Ez csak egy töredéke amiért ott szeretnék lenni, de mindegy kedves #6 :D
2020. jún. 26. 18:19
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy? mert nem mindegy, hogy 12 vagy mondjuk 18...
2020. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

És ha a barátod aludna nálatok? Olyankor kicsit engedékenyebbek a lányos szülők.

Az meg hogy mit engednek meg az osztálytársadnak, tökmindegy. Neki lesz majd 16 évesen baba a karján.

2020. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#10, már gondolkodtam ezen, hogy mi lenne ha ő aludna itt. De igazándiból picit be van parázva szüleimtől amit megértek. Egyébként nem is olyan rossz ötlet. De én jobban támogatom hogy én ott. Azt fogalmam sincs miért. Meg ott jobb is a környezet, mivel balatoni a srác😊. Az meg teljesen igaz, hogy majd osztálytársamnak lesz annyi idősen gyereke. Olyan fajta is akiből kinézi az ember, na de mindegy
2020. jún. 26. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!