Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Állandóan ezen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Állandóan ezen agyalok..

Figyelt kérdés
Barátommal lassan egy éve együtt vagyunk. Édesanyjával nagyon jóba vagyok. Sajnos nem egy városban élünk, ezért busszal szokott jönni hozzám. Én is egyedül akarok menni hozzá, mivel mindig apukám visz engem, már ha úgy van. Suli időszakban 2 hetente találkoztunk, volt amikor 1 hónapig nem, most vírus ideje alatt majdnem 3 hónapot nem találkoztunk, és múlt hónapba találkoztunk utoljára. Ott szeretnék nála aludni nagyon, meg vele lenni a fentebb említettek miatt, mert ritkán látom a távolság miatt. Itt a nyár, és úgy érzem beleférne ez. Barátom is és én is tudjuk hogy nem lenne semmi este, csak összebújás, csók, ilyesmi. Hogyan vehetném rá a szüleimet hogy ott aludjak nála pár napot vagy esetleg egy hetet?

2020. jún. 26. 16:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg érdekel már hogy hány éves vagy. :D


Egyébként csak azt tudom javasolni mint a többiek.


Annó én sem értettem, hogy a többieknek miért lehet, nekem pedig miért nem. De idővel itthon is elfogadták hogy van, és egy idő után nem is érdekelte őket. :D


Majd ha 18 leszel valamivel jobb lesz.

2020. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
15%
14 évesen szüleink engedték nekünk.
2020. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha nekem is engednék. Semmi olyan szándékunk nincs.. Meg amúgy is nyári szünet van, ez azért belefér
2020. jún. 30. 00:11
 14/14 anonim válasza:
Mondd Apukádnak, hogy a barátod szülei is ott lesznek, nem lesz semmi. Az a gond, hogy ez a kérdés eléggé szülőfüggő.
2020. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!