Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit tennétek ebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy van egy csaj és nagyon bejön nektek tök jól elbeszélgettek meg minden de a végén kiderül hogy van csávója. Ezek után irnátok még neki vagy hagynátok és csak közömbösök lennétek vele?
2020. jún. 26. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagy csalódás lenne az biztos. De amúgy tartanám vele a kapcsolatot, csak lazábban. Ki tudja, mikor szakítanak és lehet lecsapni rá :D

De ettöl függetlenül ismerkednék másokkal is! Lehet hogy sokkal jobbat találok nála :)

2020. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Csak az a nő foglalt, akin épp fekszenek!
2020. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Én személy szerint ha akarnék tőle valamit, egy éjszakás, kapcsolat, akkor hagynám. Ha ettől eltekintve a haverja akarnék lenni akkor tartanám vele a kapcsolatot, ha már nem lesz köztünk semmi azért egy lány barát sosem árt :D
2020. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtős. Beleszerettem egy csajba egy éve, és csak ezután tudtam meg, hogy foglalt és fél éven át kész idegroncs voltam, mert bármit csináltam esélytelen voltam, még ha a kapcsolata nem is volt egészséges a kapcsolata. Szóval ne hagyd az érzelmeidnek megadni magad, addig menekülj, míg nem fáj.
2020. jún. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!