Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek egy rossz barat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek egy rossz barat ellen?

Figyelt kérdés
20/L Van baratom,velem egykoru,egy eve vagyunk egyutt. Viszont neki van egy lany baratja(leszbikus de nem ez a lenyeg) es rettenetesen rossz hatassal van ra. Kb 3 eve ismerik egymast ,de rendszeresen "szetmennek" kulonbozo vitak miatt. A lany amikor fel evesek voltunk es veszekedtuk a hatterbol azt kiabalta h hagyd mar azt a hulye k*rvat meg ilyenek. Amikor meg elotte egy hettel talalkoztunk ok nelkul a pofamba nyomott egy szelet pizzat(reszegen,de akkor is) es raadasul tobbszor is nyugtatot tett a baratom sorebe. Egyebkent 28 eves,egyfolytaban elissza az osszes penzet es gyogyszerezi magat. Most ujra joban lettek es akarhanyszor nala van a baratom isznak,nem keveset es emiatt ilyenkor a baratom elhanyagol,nem ír vissza stb. Amikor nincsenek joban a baratom hasonloan rossz velemennyel van rola mint en,most viszont vedi hogy igenis megvaltozott es jofej. Nem kerhetem tole hogy valasszon koztunk mert az milyen lenne mar,de mar elmondtam neki ezeket a problemakat de tovabb folytatodik az egesz es arra ker hogy ertsem meg hogy igenis ok jo baratok. Amugy nagyon szeretem ot es imadom a szemelyiseget is,de ilyenkor kiabrandulok belole,mert nem ertem miert jo ez neki,ha velem van folymatosan ideges es szomoru vagyok,aggodom hogy mibe veszi bele ujra. Ha valaki barmilyen hasznos tanaccsal el tudna latni azt nagyon megkoszonnem mert elegge ketsegbeesett vagyok mar. Elore is koszonom🙂

2020. jún. 26. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Ez a párod döntése. Senki nem kényszeríti rá, te meg nem tilthatod meg neki, hogy barátok legyenek. Ha beszélgetéssel nem mész semmire, akkor nincs rá más mód. Sem hisztivel, sem ordítozással, sem semmi mással nem tudod meggyőzni. Ha a lány ellen fordulsz a párod szemében, azzal meg magad ellen fordítod. Vagy elviseled és talán változik, javul a helyzet, vagy ha nem bírod ezt, akkor szakíts. Sajnálom.
2020. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Igen tenyleg nem lehetne valasztas ele tenni, de ha sokaig kene meg turnom en szakitanek vele..hasonlo helyzetbe voltam meg 2 eve, en akkor szakitottam.
2020. jún. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!